Paweł Wawrzecki podjął decyzję życia. Chodzi o żonę i córkę gwiazdora Polsatu i TVP

Paweł Wawrzecki podjął decyzję życia. Chodzi o żonę i córkę gwiazdora Polsatu i TVP Źródło: youtube/ Superstacja/

Gwiazdor telewizji Polsat i TVP podjął ważną dla siebie decyzję. Chodzi o najbliższe jego sercu osoby, czyli żonę i córkę. Jego fani długo czekali na takie informacje i ku ich uciesze, wreszcie się pojawiły.

Aktor znany m. in. z telewizji Polsat zaskoczył wszystkich swoją decyzję. Jego fani mogą być zarówno szczęśliwi, jak i zmieszani czy też zmartwieni. Wygląda jednak na to, że nie ma już odwrotu, a gwiazdor jest pewny swoich planów. 

Przeżyli lata rozłąki

Paweł Wawrzecki, znany nie tylko z Polsatu, ale i TVP czy sceny Teatru Kwadrat, w przyszłym roku będzie świętować swoje 70. urodziny oraz 45-lecie kariery, jednak okazuje się, że powodów do świętowania będzie znacznie więcej. Po tym, jak po śmierci swojej pierwszej żony związał się z Izabelą Roman, nie mógł się zbytnio nią nacieszyć. Choć małżeństwem są już 10 lat, na co dzień żyją osobno, a wszystko dlatego, że jego ukochana mieszka w Chicago. 

Aktor co prawda myślał o wyjeździe do ukochanej, jednak w Polsce trzymała go nie tylko praca, ale również niepełnosprawna córka z pierwszego małżeństwa, którą musi się opiekować. Do tej pory Wawrzecki poprzestawał jedynie na tak częstych odwiedzinach u żony, jak tylko pozwalał mu czas. Tymczasem pojawiły się informacje, że 69-latek zaczął poważniej myśleć o wyjeździe do swojej miłości i podobno podjął już ostateczną decyzję. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Gwiazdor telewizji Polsat podjął decyzję życia 

Ponieważ wniosek o wizę do USA jego córki był wielokrotnie odrzucany, gwiazdor musiał wybrać w końcu tak, by wszystkie strony pozostawały szczęśliwe. Zdecydował zatem, że jego pierworodna jest już na tyle samodzielna, że może na stałe zamieszkać u rodziny, która zajmowała się nią, gdy on wyjeżdżał do Stanów. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ojciec piątki dzieci zrobił badania DNA. Był ZSZOKOWANY ich wynikami, szybko pożałował

2. Pyrkosz miał 17-letnią żonę. Jej losy po jego śmierci są smutne

Jak donosi Wirtualna Polska, w oparciu o swojego informatora, Wawrzecki ponoć uważa, że 70 urodziny i 45-lecie kariery zawodowej to idealne powody, by ostatecznie zejść ze sceny i osiedlić się za wielkim oceanem u boku ukochanej. Wygląda na to, że już niebawem fani aktora rzeczywiście się z nim pożegnają i pozostaną im jedynie wspomnienia o jego wybitnych rolach. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dostaną 252,38 zł zamiast 500 plus. Setki ludzi NABRAŁO SIĘ na haczyk!
  2. „Żona to wizytówka męża. Zadbana, grzeczna, rodząca synów i milcząca, kiedy trzeba” - wyznanie polskiego mężczyzny
  3. Dlaczego Katarzyna Dowbor spisała testament? Prawda jest bolesna
  4. Przez 63 lata była żoną Kobuszewskiego. Jest źle
  5. Królowa polskiej mafii właśnie ujawniła wielką tajemnicę. Piotr Woźniak-Starak miał co do niej poważne plany

Źródło: wirtualna polska 

Następny artykuł