Niczego nie podejrzewał, gdy obok pojawił się 85-latek. Chwilę później został zmiażdżony, straszne informacje Polsatu

Niczego nie podejrzewał, gdy obok pojawił się 85-latek. Chwilę później został zmiażdżony, straszne informacje Polsatu Źródło: pikio

Polsat przekazał informacje, które zapierają dech w piersiach. Jak możemy się dowiedzieć, zaledwie kilka godzin temu doszło do porażającego wypadku. Media podają, że jeden z mężczyzn, który uczestniczył w zdarzeniu, nie miał szans na przeżycie.

Polsat podaje informacje dotyczące dzisiejszego wypadku. Doszło do zderzenia dwóch pojazdów, co doprowadziło do potwornej tragedii. Na miejscu niezwłocznie zjawiły się odpowiednie służby, które rozpoczęły akcję ratunkową, jednak ich działania nie należały do najłatwiejszych. Jest ofiara śmiertelna.  

Polsat przekazuje straszne informacje. Mężczyzna został zmiażdżony 

Do zdarzenia doszło w środę w godzinach porannych, na drodze wojewódzkiej nr 482 przy węźle drogowym Chechło II niedaleko Pabianic (województwo łódzkie). 85-letni mężczyzna kierował wówczas samochodem osobowym marki Skoda Octavia i najprawdopodobniej podczas skręcania w lewo wymusił pierwszeństwo na 43-letnim kierowcy Opla Zafiry. Kierowca drugiego pojazdu nerwowo starał się uniknąć kolizji, szukając drogi ucieczki.  

43-latek usilnie próbował uciec z drogi, jednak tym samym wjechał pod jadącego za Skodą tira. Jego samochód został doszczętnie zmiażdżony. Już kilka chwil później na miejscu zjawiły się oddziały policji, straży pożarnej, pogotowia oraz prokuratura. Funkcjonariusze starali się wyciągnąć poszkodowanego mężczyznę ze skody, jednak zniszczenia pojazdu były na tyle duże, że ci musieli rozcinać wrak. Ratownicy medyczni starali się udzielić 43-latkowi niezbędnej pomocy, jednak szybko stwierdzili zgon. Z przekazywanych informacji wynika, że pozostali dwaj kierowcy nie odnieśli poważniejszych obrażeń, jednak ich stan nie jest do końca znany.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Służby wciąż pracują na miejscu, chcąc poznać dokładne przyczyny wypadku. Wstępnie za winnego uznaje się 85-latka, jednak teorie śledczych nie są uznawane za stuprocentowo pewne. Najprawdopodobniej w przeciągu kilku najbliższych godzin pojawi się więcej informacji w tej sprawie. Wiadomo, że w tamtejszych okolicach ruch drogowy może być utrudniony, dlatego do kierowców apeluje się o zachowanie cierpliwości lub obranie innej trasy swojej podróży. Nie jest do końca pewne, jak długo będą trwać prace śledczych.  

  1. Słynna polska gwiazda chciała popełnić samobójstwo. Najnowsze informacje są szokujące, fani martwią się o jej życie
  2. Córka Eleni została zamordowana w przerażający sposób. Po 25 latach gwiazda ma ważną wiadomość do jej mordercy
  3. Zabił swoją ciężarną żonę. Jego wyjaśnienia sprawią, że otworzycie oczy ze zdumienia
  4. Syn po śmierci mamy sprzątał jej mieszkanie. Gdy otworzył zamrażalkę, ścięło go z nóg
  5. Panna młoda się tego spodziewała i wymyśliła sprytny plan. Weselni goście przyłapani na pustej kopercie
  6. 6,500 osób pilnie ewakuowanych! Brytyjska tama może runąć

 

Źródło: polsatnews

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu