Klienci przerażeni, powalające nagranie w Polsacie. Łoś grasuje w spożywczaku przy stoisku z alkoholem

Klienci przerażeni, powalające nagranie w Polsacie. Łoś grasuje w spożywczaku przy stoisku z alkoholem Źródło: Screen/Bia 24

Polsat prezentuje powalające nagranie łosia grasującego w sklepie. Zwierzę upodobało sobie stoisko z alkoholem w lokalnym spożywczaku. Klienci byli przerażeni tym niecodziennym widokiem.

Polsat donosi o niesłychanej sytuacji, do której doszło w jednym ze sklepów. Do spożywczaka wtargnął gigantyczny łoś. Klienci byli przerażeni, kiedy ujrzeli ogromne zwierzę grasujące przy stoisku alkoholowym. Najwyraźniej łoś miał do załatwienia jakieś zakupowe sprawunki. 

Polsat prezentuje łosia grasującego w spożywczaku 

Polsat prezentuje powalające nagranie łosia, który grasował w jednym ze sklepów spożywczych w Sokółce w województwie podlaskim. Zwierzę swoją obecnością i poważnymi gabarytami przeraziło klientów. 

Ta bardzo niecodzienna sytuacja została uwieczniona na nagraniu. Widok dzikiego zwierzęcia biegającego obok półek z alkoholem, to coś czego nie da się zapomnieć. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nieproszony gość w supermarkecie 

Nie wiadomo co zwabiło ogromnego łosia do supermarketu. Być może był to jakiś kuszący zapach, albo zwierzę wystraszyło się czegoś i pognało przed siebie, zatrzymując się dopiero przy stoisku z alkoholami lokalnego sklepu spożywczego.

Na nagraniu widać gigantycznego łosia, który jest całkowicie zdezorientowany i nie potrafi odnaleźć się w tej sytuacji. Zwierzę w panice zaczęło tratować zgrzewki z wodą i pobiło kilka butelek swoimi silnymi kopytami. Nieproszony gość szczególnie upodobał sobie dział z alkoholami. 

Kiedy ludzie zobaczyli dzikie zwierzę podczas swoich zakupów spożywczych byli całkowicie przerażeni. Wszystkiego można się spodziewać w supermarkecie, ale nie tego, że w jednej ze sklepowych alejek spotka się gigantycznego łosia, który tratuje na swojej drodze napotkane produkty. Do tej niecodziennej sytuacji natychmiast wezwano policję i straż pożarną, na wypadek gdyby zwierzę nie chciało dobrowolnie opuścić terenu sklepu.

Łoś jednak zdecydował się zrezygnować z terroryzowania klientów i postanowił opuścić supermarket. Zwierzę pobiegło do swojego środowiska naturalnego czyli do lasu. Miejska przygoda z pewnością dostarczyła mu wielu wrażeń, ale przede wszystkim bardzo go zestresowała. Dobrze, że podczas tego incydentu nikomu nie stała się krzywda. Klienci i pracownicy spokojnie wrócili do swoich zajęć, a łoś zrezygnował ze swojego podboju sklepowych półek. Całe szczęście nikt nie postanowił na własną rękę wypędzać nieproszonego gościa, bo mogłoby się to skończyć bardzo źle. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Nie żyje słynna sportsmenka. Zmarła po długiej chorobie, na którą umierają miliony Polek. Osierociła 9-letnią córkę
  2. Ujawniono prawdę dotyczącą małżeństwa Aleksandry Kwaśniewskiej! Tego NIKT się nie spodziewał. Szok
  3. Nietypowa tragedia w polskim mieście. Mężczyzna został potrącony przez dwa pociągi
  4. Syn Zenka Martyniuka pali się ze wstydu. "Alkohol namieszał mi w głowie"
  5. W radio podano dziś bardzo smutne wiadomości. Nie żyje polski dziennikarz
  6. Zwyrodnialców coraz więcej. Znęcali się nad klaczą, ciągnęli ją po ziemi przywiązaną do aut

Źródło: Polsat News

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News