Apel rodziny zmarłej w tragicznych okolicznościach mamy i jej trzech małych córek. Polsat przekazał smutne informacje

Apel rodziny zmarłej w tragicznych okolicznościach mamy i jej trzech małych córek. Polsat przekazał smutne informacje Źródło: .

Polsat przekazał bardzo smutne informacje płynące z Inowrocławia. W jednej z miejskiej kamienicy wybuchł pożar, który zabił matkę i trójkę jej małych córek. Rodzina tragicznie zmarłych zaapelowała do mieszkańców miasta, a władze chcą pomóc w organizacji pogrzebu.

Polsat poinformował o wyjątkowo tragicznym wydarzeniu w Inowrocławiu. Mieszkanka miasta i trójka jej córek spłonęły w pożarze jednej z kamienic. Tak wyjątkowo dramatyczna sytuacja zwróciła uwagę opinii publicznej, do której zwróciła się rodzina zmarłych w specjalnym komunikacie. Władze miejskie także zamierzają pomóc bliskim zmarłych w organizacji pogrzebu.

Polsat informuje o wielkiej tragedii. Cztery osoby nie żyją po pożarze w Inowrocławiu

Przypominamy, że do zdarzenia doszło na ulicy Orłowskiej. Mieszkanie zajęte przez kobietę i trójkę jej córek zajęło się ogniem. Mimo szybkiej interwencji straży pożarnej życia rodziny nie udało się uratować. Sąsiedzi inowrocławianki zastanawiali się, co mogło doprowadzić do pojawienia się żywiołu. Do wszystkich, którzy spekulują i szukają odpowiedzi na to pytanie, zwrócono się ze specjalnym, apelem, który wystosowała rodzina zmarłych.

- Zwracamy się prośbą o uszanowanie uczuć i prywatności w tym trudnym momencie oraz powstrzymanie się od spekulacji związanych z okolicznościami wydarzenia - napisano w oświadczeniu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Miasto pomoże w organizacji pogrzebu

Miasto Inowrocław poinformowało, że pomoże rodzinie zmarłych w zorganizowaniu pogrzebu. Aby uszanować powagę uroczystości i nie sprowadzać na nią ciekawskich, nabożeństwo pogrzebowe będzie skromne i odbędzie się wyłącznie z udziałem rodziny. Prezydent miasta skontaktował się w tej sprawie z bliskimi pokrzywdzonych w pożarze.

Dzisiaj grzeje: 1. Opiekunka Violetty Villas robiła jej straszne rzeczy. Trafi za to do więzienia
2. Już za chwilę pogoda zwariuje, czegoś takiego nikt się nie spodziewał. Nad Polskę nadciąga "Biskajskie ciepło"

- Miasto Inowrocław udzieli pomocy rodzinie w organizacji pogrzebu kobiety i jej trzech córeczek, które zginęły w pożarze kamienicy przy ul. Orłowskiej. Rodzina chce, aby ceremonia była skromna i odbyła się wyłącznie w rodzinnym gronie - poinformował w środę w komunikacie ratusz. - napisano w specjalnym komunikacie

Najlepsze newsy dnia:

  1. 500 plus dla emerytów w wysokości 10 zł. Wielu otrzymało GŁODOWE świadczenia
  2. DRAMAT gwiazdy TVP. Mąż aktorki w ciężkim stanie
  3. Bardzo smutna wiadomość. 2-letnia córka gwiazdora, którego hity znają tysiące osób, zmarła na jego oczach
  4. Apel rodziny zmarłej w tragicznych okolicznościach mamy i jej trzech małych córek. Polsat przekazał smutne informacje
  5. Nagle wstał i na żywo zaczął pokazywać wszystkie tajemnice własnego domu. Twierdzi, że kontaktuje się ze zmarłymi

Źródło: Polsat News

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News