Niesamowity gest Polsatu dla Piotra Woźniaka-Staraka! Wszystkie największe gwiazdy nagle zamilkły

Niesamowity gest Polsatu dla Piotra Woźniaka-Staraka! Wszystkie największe gwiazdy nagle zamilkły Źródło: Instagram.com/aga_wozniak_starak

Polsat chciał oddać hołd tragicznie zmarłemu mężowi Agnieszki Woźniak-Starak. To, co zrobiła stacja, jest wyjątkowo wzruszające. Na chwilę wszyscy zamilkli.

Polsat co jakiś czas zaskakuje swoich widzów propozycjami nowych programów czy doborem nowych celebrytów do "Tańca z gwiazdami". Nikt się jednak nie spodziewał, że stacja postanowi zrobić tak piękny gest. Zadecydowano, że uczczą pamięć tragicznie zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka. To była wyjątkowa chwila.

Polsat żegna Piotra Woźniaka-Staraka

Koniec sierpnia jest ważnym momentem dla wszystkich stacji telewizyjnych, bowiem właśnie wtedy prezentowane są jesienne ramówki. To wielkie imprezy z udziałem największych gwiazd związanych z danym kanałem, a pokaz zwiastunów tego, co będzie emitowane w telewizji przez najbliższe miesiące ma zachęcić widzów do wybrania właśnie tych propozycji. 

Okazało się, że ramówka Polsatu odbywa się w czasie pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka w podwarszawskim Konstancinie Jeziornej. Nie zignorowano tego faktu, a wręcz przeciwnie. Podczas uroczystości prowadzący, Krzysztof Ibisz, poprosił wszystkich zebranych, w tym największe gwiazdy stacji, o minutę ciszy dla zmarłego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Najbliżsi, przyjaciele, współpracownicy żegnają Piotra Woźniaka-Staraka. Także i my, właśnie teraz, poświęćmy Piotrowi naszą chwilę zadumy. Piotrze, byłeś dobrym człowiekiem. Zostaniesz na zawsze w sercach przyjaciół - powiedział.

Nie tylko Polsat. TVP także pamiętało o producencie

Gest Polsatu jest wyjątkowo wzruszający i pokazuje, jak ważną osobą był dla wszystkich Piotr Woźniak-Starak. To jednak nie jedyna stacja, jaka postanowił uczcić pamięć filmowca. Podobnie zrobiła TVP na prezentacji swojej ramówki. Tam sam Jacek Kurski, prezes zarządu, poprosił o chwilę ciszy ku pamięci zmarłego męża Agnieszki Woźniak-Starak. Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN, również wypowiedział kilka bardzo poruszających słów na temat syna milionerów podczas trwania imprezy jego stacji.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiana prezenterka telewizyjna. Kochały ją miliony, miała tylko 39 lat
 
2. Zaskakująca decyzja syna Beaty Szydło, poprosił o bezterminowy urlop

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka jest dla wszystkim tym bardziej bolesna, że nikt nie mógł się jej spodziewać. Producent był młodym, zdrowym mężczyzną, który cieszył się życiem. Jedna chwila nieuwagi wystarczyła, by zginął, pogrążając bliskich oraz przyjaciół w żałobie. Większości z nich zapewne trudno będzie się pogodzić z tą stratą jeszcze przez długi czas.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Chłopak znanej aktorki popełnił samobójstwo, gdy z nim zerwała. Była wtedy u progu swojej kariery. Bardzo to przeżyła
  2. Niewiele osób wie, jaka była pierwsza praca Piotra Woźniaka-Staraka. Ukrywał to przez długi czas. Będziecie w szoku
  3. Gdy widziała, że mąż i syn sięgają po alkohol, drżała ze strachu i zaczynała płakać. Jej koszmar trwał przez lata
  4. Wzruszające chwile w DDTVN. W ostatnich minutach programu oddano hołd Piotrowi Woźniak-Starakowi
  5. Wkrótce uderzy potężny huragan Dorian!

źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News