Wszyscy wstrzymali oddech. Policja wydała w Polsacie oświadczenie w związku z poszukiwaniami Kacperka

Wszyscy wstrzymali oddech. Policja wydała w Polsacie oświadczenie w związku z poszukiwaniami Kacperka Źródło: Polsat News "Poszukiwania 3,5-letniego Kacperka. To już czwarta doba"

Polsat News zdał relację z poszukiwań zaginionego Kacperka. Akcja poszukiwawcza trwa już kolejną dobę i będzie trwała, aż 3,5-letni chłopiec zostanie znaleziony przez służby. W rozmowie z dziennikarzami serwisu policja zwróciła uwagę na duże niebezpieczeństwo i zaapelowała do całego społeczeństwa. Funkcjonariusze liczą na nowe i cenne wskazówki.

Według informacji w reportażu przygotowanym przez Polsat News, policja robi wszystko, by odnaleźć zaginionego Kacperka. Chłopiec, który przebywał na ogródkach działkowych wraz ze swoim ojcem, zniknął w pobliżu rzeki Kwisy w Nowogrodźcu. Służby korzystają ze wszelkich możliwych sprzętów, aby trafić na ślad 3,5-letniego dziecka. Policja zaapelowała do całego społeczeństwa.

Reportaż, który pojawił się na portalu Polsat News, zwraca uwagę na ogromny wysiłek służb, które starają się odnaleźć Kacperka. Chociaż do tej w akcji wzięło udział już 50 funkcjonariuszy, niedługo dołączyć do niej mają kolejni. Policja wykorzystuje helikoptery, drony, łodzie oraz psy tropiące, by zwiększyć szanse na powodzenie operacji. Niestety wiele śladów skazuje na to, że chłopiec wpadł do rzeki. Niedawno media dotarły też do kobiety, która widziała, jak ojciec Kacperka szuka syna tuż po zaginięciu.

Polsat News przekazał istotny apel policji do Polaków

Jak informuje w swoim materiale Polsat News, Kacperek prawdopodobnie wpadł do rzeki, gdy ojciec przestał się nim opiekować. Po tym, jak zatrzymano mężczyznę, postawiono mu już zarzut narażenia dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty zdrowia i życia. Służby zdecydowały się otworzyć śluzę, aby obniżyć poziom wody oraz dokładnie przeszukać dno, zakładając siatkę. Funkcjonariusze wrócili też na teren ogródka.

- Może pojawić się coś nowego, jakiś nowy punkt zaczepienia, który będzie dla nas bardzo cenną informacją i wskazówką - mówi w materiale jedna z policjantek.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Polsat News przekazał również apel policjantki, która zwróciła się do wszystkich Polaków. Niebezpieczeństwo może zagrażać dzieciom zwłaszcza podczas majówki. Funkcjonariuszka podkreśliła to, jak ważne jest, by nie spuszczać małych dzieci z oczu, nawet w czasie wypoczynku. Niestety takie zachowanie może skończyć się tragedią

- Wystarczy, że dziecko gdzieś dalej kopnie piłkę i skupi się tylko na tym, żeby ją złapać. Może wybiec bezpośrednio pod nadjeżdżający samochód - powiedziała funkcjonariuszka.

Dzisiaj grzeje: 1. Wznowiono poszukiwania 3,5-letniego Kacperka. Niestety, nadeszła zła wiadomość

2. Młoda matka oddała syna do adopcji. Po latach ją odnalazł, teraz oboje muszą uciekać z kraju

O ostrożność i wzmożoną czujność poprosiła też Agnieszka Milczarz w materiale, który opublikował Polsat News. Kobieta zachęciła do tego, by pilnować dzieci nie tylko poza terenem domu, ale nawet na własnym podwórku. W innym przypadku, konsekwencje mogą być tragiczne, czego dramatycznym przykładem jest historia zaginionego Kacperka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dramat kobiety z udarem. Przez epidemię żaden szpital nie chciał jej przyjąć, teraz nie żyje
  2. Kamil Stoch nagle pojawił się w telewizji i zaapelował pilnie do Polaków. Chodzi o sprawę życia i śmierci
  3. Nikt nie mógł przewidzieć, tuż przed majówką całą Polskę obiegła niebywała wiadomość. Dotyczy każdego kierowcy
  4. Wielki błąd w liczeniu chorych. Ministerstwo Zdrowia podało prawdziwą liczbę zakażonych
  5. Agata Duda nie wytrzymała. Pałac Prezydencki potwierdził doniesienia
  6. Są kolejne przeszkody oprócz mandatów i pogody, żeby jutro grillować. Tym razem kuria zaapelowała do Polaków

źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News