Afera w Warszawie. Pilna akcja służb, burmistrz złapany na gorącym uczynku

Afera w Warszawie. Pilna akcja służb, burmistrz złapany na gorącym uczynku

Polsat przekazał wstrząsające informacje o brawurowym zatrzymaniu burmistrza przez służby. Do akcji natychmiast wkroczyło CBA, mężczyznę udało się złapać na gorącym uczynku. Osoby z ratusza są zszokowane.

Polsat podzielił się informacjami dotyczącymi zatrzymania burmistrza jednej z dzielnic Warszawy przez Centralne Biuro Antykorupcyjne. Złapano go na gorącym uczynku, a służby zajęły jego gabinet.

Polsat News: zatrzymano warszawskiego burmistrza

29 października agenci z warszawskiej delegatury CBA uczestniczyli w spektakularnej akcji. Ich celem był od początku Artur W., burmistrz dzielnicy Włochy. Jak się okazało, urzędnik przyjął aż 200 tysięcy złotych łapówki, które przekazał mu znany deweloper i przedsiębiorca budowlany. Miejsce, w którym chciał ukryć pieniądze, stało się celem nalotu służb.

Na idealną kryjówkę obrał sobie garaż, należący do jego rodziny. To tam trzymał grube pliki banknotów. W zamian za te pieniądze burmistrz wydawał bardzo korzystne dla dewelopera decyzje administracyjne dotyczące warunków zabudowy. Próbował załatwiać podobne rzeczy w innych warszawskich urzędach.

To nie była jego pierwsza łapówka?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W toku śledztwa okazało się, że mogła to być nie pierwsza jego łapówka, a kolejna transza pieniędzy. W związku z tym funkcjonariusze CBA i innych służb obecnych na miejscu przeszukali jego osobisty gabinet w ratuszu oraz siedziby firm należące do biznesmena. Technicy dokładnie zabezpieczyli dokumentację, nośniki danych, kopie binarne i wszystko, co tylko może się stać dowodami w sprawie i dalszym dochodzeniu.

Dzisiaj grzeje: 1. Danuta Szaflarska miała dwóch mężów, ale kochała tajemniczego mężczyznę. Aż do ostatniego tchu 
2. Wiele razy zachwycaliśmy się jego filmami w Polsacie, TVN i TVP. Rodzina przekazała najgorszą wiadomość, osierocił syna

Zarówno burmistrz jak i sprytny deweloper niedługo usłyszą zarzuty w Prokuraturze Okręgowej w Warszawie. Jak wiadomo, Artur W. został burmistrzem dzielnicy w listopadzie zeszłego roku, a wcześniej pracował jako zastępca burmistrza Bielan. Po zdobyciu odpowiedniego doświadczenia sam postanowił kandydować na stanowisko. Przynależy do Koalicji Obywatelskiej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Schab za 1 zł, masło za 2 zł, kiełbasa za 99 gr. i wiele więcej. Sklep przeżyje SZTURM klientów
  2. Jolanta Kwaśniewska nie wytrzymała. Podczas wywiadu ujawniła całą prawdę, wszystkim opadły szczęki
  3. Rodzina jest zrozpaczona, 17-latka odebrała sobie życie w potwornych okolicznościach. Chodziło o miejscowego księdza
  4. Trzy małe córeczki i ich mama nie żyją. Zmarły ogromnie cierpiąc, podano nowe porażające szczegóły tragedii w polskiej miejscowości
  5. Niestety, wydarzyło się najgorsze. Po 80 godzinach męczarni zmarło dziecko, którego walkę o życie obserwowały miliony ludzi

Źródło: Polsat News

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News