Telewizja Polsat CNN skandaliczne sceny
Twitter/CNN
Joanna Szwalikowska - 29 Maja 2020

Skandaliczne sceny w programie na żywo. Kamera nagrywała do samego końca

Telewizja Polsat donosi o skandalicznych scenach w programie na żywo, które rozegrały się w piątkowy poranek podczas relacji z Minneapolis. Doszło do oburzających wydarzeń, kamera nie przestała kręcić ani na moment. Prowadzący serwis informacyjny wyznał, że nigdy w życiu nie widział czegoś takiego.

Telewizja Polsat przekazała informacje o oburzających scenach, jakie rozegrały się podczas programu na żywo emitowanego przez CNN. Omar Jimenez, jeden z korespondentów, relacjonował przebieg zamieszek, które wywołane zostały śmiercią George'a Floyda. Czarnoskóry mężczyzna został uduszony na ulicy przez jednego z białych policjantów. Wydarzenie wywołało ogromne wzburzenie w Minneapolis.

Córka zabiła swoja mamę.Maleńka córka zabiła własną mamę. Kobieta umierała na jej oczach, tata był bezradnyCzytaj dalej

Telewizja Polsat donosi o oburzających scenach w programie na żywo

W piątkowy poranek (według miejscowego czasu) w Minneapolis miały miejsce zamieszki związane ze śmiercią George'a Floyda. Omar Jimenez, korespondent CNN prowadził na żywo relację przebiegu zamieszek. Nagle podeszli do niego policjanci i bez wyjaśnień zakuli go w kajdanki. Reporter nie stawiał oporu, a kamera nagrywała dalsze zdarzenia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Była żona Michała Wiśniewskiego wróciła do gwiazdoraByła żona Wiśniewskiego wróciła, wszystko się wydało. Pikantne szczegóły niespodziewanie trafiły do mediówCzytaj dalej

- Pozwoliliście nam tu być. Możemy cofnąć się, gdzie chcecie. Transmitujemy to na żywo. Dlaczego jestem aresztowany? - pytał funkcjonariuszy dziennikarz, jednak nie dostał odpowiedzi. Podobna sytuacja spotkała producenta Bill'ego Korkosa oraz operatora kamery Leonela Mendeza. Operatorowi zabrano kamerę i postawiono na ziemi, ta jednak ani na moment nie przestała nagrywać.

Stacja CNN zaapelowała natychmiastowo, wydając oświadczenie o bezprawnym zatrzymaniu ich pracowników. Po godzinie 14.00 czasu polskiego CNN poinformowało o tym, że mężczyźni zostali zwolnieni z aresztu. Tim Walz, gubernator, przeprosił za sytuację, przyznając, że było to niedopuszczalne. Wziął na siebie również odpowiedzialność za to, co się wydarzyło.

Dzisiaj grzeje:

1. Polacy pogrążeni w żałobie. Nie żyje Jerzy Pilch, tragiczne informacje przekazała żona

2. Przywiązał córkę do krzesła i przez 13 lat więził w piwnicy. Nie mieści się w głowie, cały świat zamarł

Zamieszki w Minneapolis wybuchły z powodu brutalnego zatrzymania George'a Floyda. Jeden z białych policjantów przyciskał czarnoskóremu mężczyźnie kolanem szyję. Mimo krzyków mężczyzny, że nie może oddychać, policjant nie przestał go dusić, wskutek czego mężczyzna zmarł. Policjanci, którzy brali udział w akcji zostali natychmiastowo zwolnieni ze służby. FBI wszczęło również przeciwko nim dochodzenie. Sprawa oburzyła Amerykanów, którzy nie mają zamiaru godzić się na rasizm i przemoc wobec obywateli.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Media obiegła smutna wiadomość. Nie żyje Andrzej Duda, uznany trener i działacz piłkarski
  2. Niestety, dotarły do nas najsmutniejsze wiadomości. Ukochany sportowiec nie żyje, zmarł w bardzo młodym wieku
  3. Bardzo przykre doniesienia o Irenie Santor. Musiała uciekać, wyjątkowo smutne słowa
  4. Karol Strasburger już myśli o kolejnym ślubie, dopiero urodziła mu się córka. Chce spełnić największe marzenie
  5. Wielu Polaków padło ofiarą podłego oszusta. Stracili po kilkaset złotych, każdemu grozi niebezpieczeństwo
  6. Pan Janusz ogłosił ile płaci za zebranie łubianki truskawek. Miesięcznie zarobisz nawet ponad 5 tysięcy złotych

Zaginiony chłopiec, porażająca prawdaWszyscy myśleli, że chłopiec uciekł z domu. Po 10 dniach policja odkryła porażającą prawdęCzytaj dalej

źródło: PolsatNews

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News