Gwiazda TVN, Polsatu i TVP walczy z ciężką chorobą. Chce wygrać, ale nie jest łatwo

Gwiazda TVN, Polsatu i TVP walczy z ciężką chorobą. Chce wygrać, ale nie jest łatwo Źródło: .

Polsat, TVN i TVP często powierzały mu role i epizody w serialach, producenci chętnie obsadzali go w filmach. Znany polski aktor, który w branży aktywnie uczestniczy już od lat młodzieńczych, zmaga się jednak z ciężką chorobą i dobrze pamięta te cięższe okresy w życiu.

Seriale stacji Polsat i TVP, takie jak "Świat według Kiepskich" czy też "Barwy szczęścia" obsadzały go w dość specyficznych rolach. Wiele osób wiedziało, że aktor ma problemy zdrowotne, ale mało kto wiedział jak wygląda jego aktualny stan.

Gwiazda seriali stacji TVN i Polsat ma poważne problemy zdrowotne

Gwiazda seriali już nie raz odczuła na samym sobie, że jego życie prywatne bardziej interesuje media niż jego gra aktorska i dokonania na małym oraz dużym ekranie. Wszystko za sprawą choroby, która przez długie lata spędzała mu sen z powiek. Chodzi o Henryka Gołębiewskiego, o którym jest co jakiś czas głośno. Dziennikarze twierdzą, że jego problemy zdrowotne nie minęły, aktor jest ma inne zdanie na ten temat.

Henryk Gołębiewski zmaga się z alkoholizmem, chorobą oraz zgubnym nałogiem w jednym. Podczas udzielania wywiadów jest świadomy, że zawsze padnie pytanie o jego uzależnienie.

- Ten temat mam już poza sobą, dziękuję za troskę - zapewnił aktor w ostatnim czasie.

Aktor nie potrafi wyjść z nałogu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Alkoholizm nie jest chorobą łatwą do pokonania. Henryk Gołębiewski dobrze o tym wie, ponieważ kiedy zdarzały mu się okresy abstynencji, niedługo potem znów zaczynał pić. Problemy zaczęły się już w szkole i w wojsku. Kiedy wyjeżdżał do pracy za granicę, alkohol szedł w parze z hazardem. Kiedy się zakochiwał, przestawał pić, potem znów zaczynał. Jego postać w "Drugiej szansie" została uśmiercona, ponieważ zauważono, że przychodzi na plan pod wpływem alkoholu. Oprócz grania w serialach dorabia sobie np. montowaniem klimatyzacji. W 2017 roku stracił pracę, ponieważ szef zauważył, że znów zaczyna pić. Jednak aktor nadal walczy, aby nie wrócić do alkoholu.

Dzisiaj grzeje: 1. Ewa Sałacka zmarła tragicznie, osierociła 12-letnią córkę. Latami opłakiwała mamę, dziś to dorosła, piękna kobieta
2. Świat polskiego filmu w żałobie. Nie żyje wybitna artystka, ogromna strata

- Nie czytam [plotek] i jestem szczęśliwy. Ktoś powiedział, że jeżeli o tobie nie mówią i nie piszą, to nie istniejesz. Niech piszą sobie, co chcą, a ja i tak tego nie czytam. Oczywiście, nikt nie lubi, jak oczerniają człowieka, też tego nie lubię. Ale może to ich sposób na zarobkowanie? Niech zarabiają, daj im Boże! - mówi z przekąsem Henryk Gołębiewski.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Policjanci ostrzegają. Tak się może skończyć zła pozycja podczas jazdy samochodem
  2. Nie żyje legenda światowej piłki. Dwukrotnie zagrał w finale mundialu
  3. Życie malutkiego wcześniaka zawisło na włosku. Lekarz włożył go do plastikowej reklamówki, powód poraża
  4. Co się z nim stało? Boczek z Kiepskich drastycznie się zmienił, nie przypomina samego siebie
  5. Widok tylko dla ludzi o mocnych nerwach. Tragiczne zdjęcia Królowej życia w sieci, ogromne cierpienie

Źródło: Plejada

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News