Znana jako Eliza z "Rodziny Zastępczej" gwiazda Polsatu ujawniła z jaką łatwością zarabia pieniądze. Każdy by tak chciał

Znana jako Eliza z "Rodziny Zastępczej" gwiazda Polsatu ujawniła z jaką łatwością zarabia pieniądze. Każdy by tak chciał Źródło: instagram/aleksandra_szwed/

Dzięki telewizji Polsat stała się rozpoznawalna. Po zakończeniu zdjęć do serialu, Aleksandra Szwed cieszyła się coraz większą popularnością, a tym samym licznymi kontraktami. Została wielką gwiazdą, która dziś zarabia niemałe pieniądze.

Aktorka znana z telewizji Polsat od najmłodszych lat pojawiała się na ekranach polskiej telewizji. Dorastała na planie serialu i wiele wskazuje na to, że w tym świecie ma zamiar pozostać już do końca swojej kariery. Gwiazda prężenie działa nad jej rozwojem, co szybko przekłada się na zarobki. Jakiś czas temu udzieliła wywiadu podczas którego zdradziła, jak to wszystko wygląda. Trzeba przyznać, że niejedna osoba chciałaby tak mieć. 

Stacja Polsat przyczyniła się do jej sławy 

Aleksandry Szwed zapewne nikomu nie trzeba przedstawiać, a w szczególności nie tym, którzy jeszcze kilka lat temu bacznie śledzili każdy odcinek "Rodziny zastępczej". Jako serialowa Eliza sprawdziła się naprawdę świetnie, a na pozór niewielka rola, szybko przyczyniła się do rozwoju jej kariery. Choć po jakimś czasie serial zniknął z anteny, sława Szwed coraz bardziej rozkwitała i niosła za sobą coraz więcej współprac. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Aktorka zdradziła, z jaką łatwością zarabia pieniądze 

Jakiś czas temu aktorka udzieliła wywiadu podczas którego wyznała, jak teraz wygląda jej kariera oraz jak przekłada się to na jej zarobki. Aleksandra przyznała, że kocha swoją pracę i jest dumna z tego, że może robić to, co sprawia jej największą przyjemność, a przy tym utrzymać swoją rodzinę. 

- Mam tę ogromną przyjemność, radość i szczęście w życiu, że utrzymuję siebie i swoją rodzinę z tego, co kocham. Swoją pasję od dziecka zamieniłam na pracę i w tej chwili jest to moja normalna, regularna praca - powiedziała. 

Dzisiaj grzeje: 1. Jak wygląda intercyza Agnieszki Woźniak-Starak. Wiadomo, co dostałaby w przypadku rozwodu

2. Znamy budżet na 2020. Emerycie, taką dostaniesz emeryturę

Z biegiem czasu, w życiu Szwed pojawiało się coraz więcej zainteresowań, które również mogła zaprezentować w polskiej telewizji. Nie poprzestawała jedynie na aktorstwie, ale robiła również wielki krok w przód i demonstrowała swoje umiejętności kulinarne czy wokalne. Swego czasu mieliśmy nawet okazję zobaczyć ją w studiu Ligi Mistrzów, gdzie u boku wybitnego kucharza Tomka Karolaka, przyrządzała poznawała tajniki gotowania.  

Najlepsze newsy dnia:

  1.  Kim był biologiczny ojciec Piotra Woźniaka-Staraka? Jerzy Starak zmarł na nowotwór, nie zdążył nacieszyć się ukochanym synem
  2. Ujawniono INTERCYZĘ Agnieszki i Piotra Woźniaków-Staraków! Wiadomo, co gwiazda dostałaby po rozwodzie. Kwoty zwalają z nóg 
  3. Narzeczony na oczach niedowierzającego tłumu powiedział pannie młodej 5 słów. Upadła na ziemię, gdy je usłyszała
  4. Latami szukał zaginionego psa, zwierzak cierpiał w schronisku. Nagle wyczuł znajomy zapach i oszalał z radości
  5. Premier ogłosił stan alarmowy ALFA na terenie całej Rzeczpospolitej

Źródło: pomponik 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News