Zwłoki przed siedzibą Polsatu! Nie żyje młoda kobieta

Zwłoki przed siedzibą Polsatu! Nie żyje młoda kobieta Źródło: .

Tuż pod siedzibą telewizji Polsat miała miejsce przerażająca tragedia. We wtorek wieczorem znaleziono tam zwłoki młodej kobiety. Do tej pory nie udało się ustalić jej tożsamości, ale policja pracuje nad wyjaśnieniem tego, co dokładnie się tam wydarzyło.

Tuż pod siedzibą telewizji Polsat przy ulicy Ostrobramskiej na Pradze-Południe w Warszawie znaleziono zwłoki młodej kobiety. Przerażające odkrycie miało miejsce we wtorek około godziny 21. Przechodnie zaalarmowali służby porządkowe, że tuż przy głównym wejściu do budynku stacji telewizyjnej leży nieruchome ciało. Gdy funkcjonariusze przyjechali na miejsce, odkryli, że kobieta nie żyje i nie pozostało nic innego, jak stwierdzić zgon.

Makabryczne odkrycie przy wejściu do siedziby telewizji Polsat

- Około godziny 21 otrzymaliśmy zgłoszenie o tym, że przy ul. Ostrobramskiej znaleziono martwą kobietę. Nie ma podejrzenia udziału osób trzecich. Kobieta nie miała przy sobie dokumentów, nie potwierdzono jeszcze jej tożsamości - powiedziała Joanna Węgrzyniak ze stołecznej policji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Chociaż nie ma stuprocentowej pewności, co dokładnie przydarzyło się kobiecie, służby porządkowe podejrzewają, że był to po prostu nieszczęśliwy wypadek. Kobieta miała stracić równowagę, potknąć się i przewrócić w niefortunny sposób. To rzadkie, ale zdarza się, że w takich przypadkach człowiek ponosi śmierć na miejscu.

- Na miejscu doszło do nieszczęśliwego wypadku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta przewróciła się i niefortunnie upadła, po czym poniosła śmierć - powiedział rzecznik policji z Pragi-Południe.

Nie udało się jeszcze ustalić tożsamości zmarłej

Ponieważ kobieta nie miała przy sobie żadnych dokumentów, policję czeka przykre zadanie odnalezienia i poinformowania o wydarzeniu najbliższych zmarłej kobiety. Nie wiadomo, co dokładnie kobieta robiła w pobliżu budynku Polsatu. Jak do tej pory stacja nie udzieliła żadnego komentarza. 

Dzisiaj grzeje: 1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje słynny aktor. Tragiczny wypadek, miał 35 lat
2. Smutne informacje o Barbarze Kurdej-Szatan. Lekarz przekazał jej druzgocącą diagnozę

Zgodnie z informacjami świadków, zwłoki kobiety leżały zaledwie metr od wejścia do budynku, co wskazuje na to, że kobieta była w środku bądź planowała odwiedzić stację telewizyjną. Nie wiadomo, co robiła tam o tak późnej godzinie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Bezbronna leżała na szpitalnym łóżku. Została brutalnie zgwałcona, ale najgorsze stało się dopiero potem
  2. Polacy nie dostaną 500 plus i trzynastych emerytur? Niepokojące informacje, rząd zmienia budżet
  3. Nie żyje gwiazda MasterChefa. Nagła, tragiczna śmierć wstrząsnęła całą kulinarną branżą i show-biznesem
  4. Minął już rok od śmierci Ireny Dziedzic. Dlaczego o jej odejściu dowiedzieliśmy się po czasie?
  5. Emerytura jeszcze WCZEŚNIEJ! Przejdziesz na nią przed 60. urodzinami

źródło: super express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News