Tragiczny wypadek we wschodniej Polsce. Są zabici i ranni, trwa akcja ratunkowa

Tragiczny wypadek we wschodniej Polsce. Są zabici i ranni, trwa akcja ratunkowa Źródło: youtube.com/ipla,tv

Polsat poinformował o bardzo smutnych wydarzeniach we wschodniej Polsce. W miejscowości Żerań Mały doszło do zdarzenia drogowego, na skutek którego śmierć poniósł jeden z kierowców, jest również wiele osób rannych. Na miejscu trwa akcja służb.

Polsat poinformował o przykrym zdarzeniu w Żeraniu Małym. Małą miejscowość obiegła wieść o tragedii na drodze, która zdarzyła się około godziny 13:00. Autobus zderzył się z samochodem osobowym, co doprowadziło do zranienia 13 osób, a także śmierci jednego z kierujących. Na miejscu działa policja, pogotowie ratunkowe i helikopter służb medycznych, który odtransportował część rannych do szpitali.

Polsat informuje o przerażającym wypadku. Jedna osoba nie żyje

Wydarzenia w Żeraniu zostały zrelacjonowane przez rzeczniczkę okolicznej policji, która opowiedziała o przyczynie zamieszania z godziny 13 na głównej drodze wyjazdowej z miejscowości.

- Doszło do zderzenia samochodu osobowego z autobusem. Kierowca osobówki zginął na miejscu, a troje jego pasażerów zostało rannych, w tym dwoje dzieci - poinformowała rzeczniczka mazowieckiej policji podinsp. Katarzyna Kucharska.

Jak podają media, siła uderzenia była tak duża, że autobus z 23 pasażerami został poważnie uszkodzony, a pojazd osobowy osunął się do rowu i musi zostać poddany kasacji. Jak na razie nie ujawniono oficjalnych przyczyn zdarzenia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Helikopter musiał transportować rannych

Ze względu na dużą liczbę osób pokrzywdzonych w wypadku, do akcji ratunkowej zaangażowanych zostały wszelkie dostępne karetki i helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Najbardziej pokrzywdzone zostały dzieci jadące w osobówce, które mają znajdować się w ciężkim stanie.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje gwiazda Eurowizji. Fani pogrążeni w żałobie
2. Mama zrobiła sobie w kinie zdjęcie z dziećmi. Dopiero później zauważyła szczegół, przez który nie może spać po nocach

Ze względu na pracę policji w wyjaśnianiu przyczyn zdarzenia, radzimy omijać miejscowość. Jak na razie pracujący policjanci prowadzą przesłuchania świadków, a także zostały wezwane służby do uporządkowania drogi. Według pierwszych komunikatów droga krajowa w Żeraniu Małym będzie nieprzejezdna jeszcze przez co najmniej kilka godzin.

Najlepsze newsy dnia:

  1. ZUS masowo ZABIERA zasiłki. Matki pozostają bez środków do życia
  2. Położyła niemowlaka do łóżeczka. Gdy chwilę później spojrzała na monitoring, stanęło jej serce. Ktoś leżał obok jej dziecka
  3. Zauważyli dziwny punkcik na policzku 7-miesięcznej córeczki. Lekarz oniemiał, jak odkrył prawdę
  4. Zmarła w drodze na własny ślub. Przed śmiercią zdążyła jeszcze zrobić najpiękniejszą rzecz na świecie
  5. Przez 4 lat wysyłała SMS-y do zmarłego taty. Pewnego dnia otrzymała odpowiedź, która zwaliła ją z nóg, nie mogła powstrzymać łez

źródło: Polsat News

Następny artykuł