Nie żyje aktor hitowego serialu, który latami oglądaliśmy na Polsacie. Jego śmierć to wielka strata

Nie żyje aktor hitowego serialu, który latami oglądaliśmy na Polsacie. Jego śmierć to wielka strata Źródło: Pixabay - Arcaion

Polsat przed laty emitował jeden z najbardziej znanych seriali, który cieszył się gigantyczną sławą i popularnością. Dziś dowiedzieliśmy się o śmierci jednego z aktorów, znanego z produkcji. Jego odejście zdruzgotało fanów na całym świecie.

Polsat wiele lat temu przedstawił swoim widzom bardzo popularny serial produkcji amerykańskiej, który cieszył się doskonałymi opiniami ze strony polskich widzów. Przez lata wszyscy zachwyceni byli, że stacja dała możliwość oglądania jednej z najlepszych serialowych produkcji. Dziś dowiedzieliśmy się o śmierci jednego z aktorów, którzy grali uwielbianą postać w tej produkcji. 

Był on doskonale kojarzony nie tylko poprzez pracę nad serialem "Czarodziejki", który był emitowany w telewizji Polsat, ale również dzięki udziałowi we wielu innych produkcjach, które osiągnęły wielki sukces na całym świecie. Billy Drago zazwyczaj wcielał się w czarne charaktery, jednak jego doskonała gra aktorska mimo wszystko sprawiała, że udawało mu się zyskać wielką sympatię oglądających.

Polsat sprawił, że aktor stał się popularny w Polsce

Kilkanaście lat temu Polsat zaprezentował swoim widzom serial "Czarodziejki". Jednym z najbardziej znanych aktorów występujących w znanej produkcji był Billy Drago, amerykański odtwórca wielu ról, który przed laty uchodził za jednego z najbardziej utalentowanych artystów. Występował także w wielu innych serialach i filmach, dzięki którym dorobił się ogromnej popularności na całym świecie.

Zobaczyć go mogliśmy również w hicie "Nietykalni", gdzie Billy Drago również miał okazję występować, wcielając się w postać Briana de Palmy. Nie zabrakło go również w serialu "Z archiwum X", który również okazał się międzynarodowym hitem. Dzięki tym rolom Drago zdobył uznanie milionów widzów, dla których jego śmierć jest potwornym ciosem. 

Gwiazda seriali Polsatu nie żyje

Mężczyzna nie był bohaterem historii z kolorowych gazet, stronił od skandali, starając się bardzo dbać o swoje życie prywatne. Nie słyszeliśmy o jakichkolwiek jego problemach, jednak mimo to cieszył się ogromną sławą. Wszystko zawdzięczał ciężkiej pracy na planach filmowych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Charakterystyczny aktor zmarł w wieku 73 lat. Miliony fanów na całym świecie wyrażają swój wielki smutek po odejściu jednego z najwybitniejszych artystów.

(fot. Facebook - Billy Drago)

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Tragedia polskiej artystki. Adrianna Biedrzyńska usłyszała wyrok śmierci. Lekarze: "Od 3 tygodni, do 3 miesięcy życia"
  2. Uwielbiana polska aktorka ZMARŁA na tragiczną chorobę. Zbigniew Hołdys ujawnił, że gwiazda odmówiła leczenia
  3. Zdjęcia 10-letniej Roksany Węgiel podbijają sieć. To nie ta sama dziewczynka co teraz (FOTO)
  4. Co na to Tadeusz Rydzyk? Ekspert jego telewizji zdjął spodnie i pokazał nagie genitalia
  5. Nie żyje Mama Rafała Trzaskowskiego
  6. Katarzyna Dowbor już dłużej nie mogła milczeć. Wyjawiła całą prawdę o pijących uczestnikach programu "Nasz nowy dom"
  7. Straszna historia gwiazdora Polsatu. Popełnił samobójstwo przez aktorkę

Źródło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News