Polsat wydał oficjalne oświadczenie po śmierci Pawła Królikowskiego. Przykre, widzowie będą totalnie zdruzgotani

Polsat wydał oficjalne oświadczenie po śmierci Pawła Królikowskiego. Przykre, widzowie będą totalnie zdruzgotani Źródło: youtube.com Twoja Twarz Brzmi Znajomo - Endemol Shine Polska

Polsat wydał oficjalne oświadczenie po tym, gdy potwierdzono informacje o śmierci Pawła Królikowskiego. Długi wpis może sprawić, że fani będą jeszcze bardziej zdruzgotani.

Polsat postanowił wydać oświadczenie po śmierci Pawła Królikowskiego. Aktor przez 6 lat był związany ze stacją, pracując jako juror. Producenci show oraz sama Nina Terentiew zabrali głos.

Polsat pożegnał swoją gwiazdę

Paweł Królikowski był nie tylko niekwestionowaną gwiazdą "Rancza", ale też doskonale odnalazł się w show "Twoja twarz brzmi znajomo". Jego przygoda z programem trwała przez 12 sezonów, tj. od wiosny 2014 roku. To tam zdobył jeszcze większą sympatię widzów.

- Żegnaj Pawle! Dziękujemy za każdy odcinek, spotkanie, rozmowę, uśmiech. Praca z Tobą była dla nas zaszczytem! Przyjaciele z Endemol Shine Polska - pożegnali Pawła Królikowskiego producenci show "Twoja twarz brzmi znajomo". Głos zabrała także szefowa stacji Polsat, Nina Terentiew. Jej słowa niesamowicie poruszają.

Nina Terentiew wzruszająco opisała swoją znajomość i pracę z Pawłem Królikowskim

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Paweł kochał ludzi. Najbardziej cieszyło go to, że w programie nikt nie odpada. Bo nie zdarzyło się nigdy, żeby Paweł powiedział komuś coś naprawdę niemiłego. Był aktorem, artystą do samego końca. Każdą komórką swojego ciała, serca i duszy. Chłonął i cieszył się z każdej minuty na planie. Ostatni raz, zagrał u nas rolę ojca w serialu „W rytmie serca”, który będzie można obejrzeć już za kilka dni. Nawet, gdy był już bardzo chory, kiedy stawał przed kamerą, czuło się, że zawód aktora daje mu prawdziwe szczęście - napisała Nina Terentiew.

Dzisiaj grzeje: 1. Niedługo po śmierci taty Antek Królikowski pokazał zdjęcie ojca. Ciężko opanować łzy
2. Ilona Ostrowska żegna Pawła Królikowskiego. Opublikowała wiadomość, którą jej wysłał

Wspomniała również, że Paweł Królikowski w stacji Polsat nie tylko grał w serialu i pracował jako juror, ale pierwszy raz jego noga przekroczyła próg studia 30 lat temu. Dała mu szansę - aktor przyjechał do Warszawy od razu po studiach, chciał zrealizować program dla dzieci "Truskawkowe studio". Nina Terentiew mu zaufała i nigdy tego nie żałowała.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Dzisiaj dotarła do nas smutna wiadomość o śmierci aktora, wieloletniego przyjaciela Polsatu – Pawła Królikowskiego, który między innymi był jurorem wszystkich 12 edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. - Paweł Królikowski debiutował u mnie, jak żartowaliśmy, dwa razy. 30 lat temu przyjechał do mnie z Wrocławia, jako bardzo młody człowiek, zaraz po studiach, z wymyślonym przez siebie programem dla dzieci „Truskawkowe Studio”. Potem, po latach, zaprosiłam go do drugiego debiutu, w roli jurora, w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Ilekroć się widywaliśmy, zawsze te spotkania były przepełnione serdecznością, ciepłem i uśmiechem, za które cenili go wszyscy, którzy z nim pracowali. Paweł kochał ludzi. Najbardziej cieszyło go to, że w programie nikt nie odpada. Bo nie zdarzyło się nigdy, żeby Paweł powiedział komuś coś naprawdę niemiłego. Był aktorem, artystą do samego końca. Każdą komórką swojego ciała, serca i duszy. Chłonął i cieszył się z każdej minuty na planie. Ostatni raz, zagrał u nas rolę ojca w serialu „W rytmie serca”, który będzie można obejrzeć już za kilka dni. Nawet, gdy był już bardzo chory, kiedy stawał przed kamerą, czuło się, że zawód aktora daje mu prawdziwe szczęście. Z całego serca składamy wyrazy współczucia dla całej rodziny, żony oraz dzieci, które mieliśmy okazję poznać podczas ostatniej edycji programu. Jest nam wszystkim dzisiaj potwornie smutno – Nina Terentiew, dyrektor programowa telewizji Polsat.

Post udostępniony przez Twoja Twarz Brzmi Znajomo (@twojatwarzbrzmiznajomo)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Media donoszą. Nie żyje Paweł Królikowski
  2. Nie żyje legenda wśród polskich trenerów. Przegrał ze straszną chorobą, smutne informacje
  3. Mięso, które kupował każdy Polak, pilnie wycofane. Porażająca prawda wyszła na jaw, jest afera
  4. Takich słów nikt się nie spodziewał. Koleżanka z pracy Pawła Królikowskiego umieściła po jego śmierci mocny post
  5. Małgorzata Kożuchowska w żałobie po śmierci przyjaciela. Piękne słowa pożegnania, serce pęka
  6. Robert Makłowicz jest zdruzgotany. Nagle nadeszła smutna wiadomość

Źródło: Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News