ŻYWY noworodek wyrzucony w lesie, zamknęli go w plastikowym worku. Makabryczne nagranie w Polsacie

ŻYWY noworodek wyrzucony w lesie, zamknęli go w plastikowym worku. Makabryczne nagranie w Polsacie Źródło: .

Polsat informuje o makabrycznym znalezisku. Żywy noworodek zamknięty w plastikowym worku został znaleziony w lesie. Prawdopodobnie został porzucony tuż po porodzie. Policja szuka matki.

Polsat informuje o makabrycznym znalezisku. Funkcjonariusze policji amerykańskiego stanu Georgia natknęli się na nie w jednym z lasów. Ktoś zamknął żywego noworodka w plastikowym worku i porzucił. Policja opublikowała dramatyczne nagranie z akcji ratunkowej dziecka.

Polsat informuje o makabrycznej sytuacji 

Polsat donosi o skandalicznym wydarzeniu, które miało miejsce w USA. Noworodek został znaleziony w jednym z lasów w miejscowości Cumming w hrabstwie Forsyth. Pobliscy mieszkańcy usłyszeli przeraźliwy płacz dziecka i natychmiast zawiadomili policję. Noworodka znaleziono w plastikowym worku przysypanym ściółką leśną. Dziewczynka najprawdopodobniej została porzucona tuż po narodzinach. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dziewczynka przebywa w szpitalu

Szybka i sprawna akcja funkcjonariuszy policji uratowała życie dziecku. Maluch został natychmiast przewieziony do szpitala i obecnie znajduje się pod opieką Departamentu do spraw Rodziny i Dzieci stanu Georgia. Trwają intensywne poszukiwania matki dziewczynki. Kobieta najprawdopodobniej zostawiła dziecko tuż po porodzie, bo nie została mu jeszcze nawet odcięta pępowina. 

To kolejny przypadek, w którym matka będąca w niechcianej ciąży pozbywa się swojego potomka w taki okropny sposób. Gdyby nie błyskawiczna interwencja mieszkańców i sprawna akcja policji, dziecko by nie przeżyło. Po przyjeździe karetki pogotowia, natychmiast została mu udzielona pierwsza pomoc, a resztą zajęli się już specjaliście w szpitalu. Zdrowiu dziewczynki nie zagraża już żadne niebezpieczeństwo. Gdy policja odnajdzie matkę spotka ją surowa kara. Warto zauważyć, że zgodnie z prawem obowiązującym w stanie Georgia kobieta mogła oddać dziecko w ciągu 30 dni od jego urodzenia odpowiednim instytucjom bez żadnych konsekwencji. Zdecydowała się jednak na taki szokujący i okrutny krok i porzuciła własną córkę. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Pochodzenie Agnieszki Chylińskiej to totalne zaskoczenie. Gwiazda nie wygląda jak Polka, skąd może być? Wiemy!
  2. Uwielbiana polska aktorka ZMARŁA na tragiczną chorobę. Zbigniew Hołdys ujawnił, że gwiazda odmówiła leczenia
  3. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz
  4. Oburzony juror "Mam talent" przerwał występ 11-latce. Wszystkim aż odebrało mowę
  5. Pracownik pałacu ujawnia porażające kulisy małżeństwa księżnej Kate i Williama. To nie bajka, a koszmar
  6. Katarzyna Dowbor już dłużej nie mogła milczeć. Wyjawiła całą prawdę o pijących uczestnikach programu "Nasz nowy dom"
  7. Straszna historia gwiazdora Polsatu. Popełnił samobójstwo przez aktorkę
    

Źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News