Druzgoczące informacje Polsatu. Rodzinna awantura zamieniła się w jatkę, szczegóły jeżą włos na głowie

Druzgoczące informacje Polsatu. Rodzinna awantura zamieniła się w jatkę, szczegóły jeżą włos na głowie Źródło: .

Polsat przekazał druzgocące informacje z polskiego miasta. Niewinna, rodzinna sprzeczka zamieniła się w jatkę. Polała się krew. Wiek sprawcy przeraża, jak również to, co zrobił tuż po dokonaniu zbrodni.

Polsat przekazał szczegóły dotyczące zabójstwa w polskim mieście. Sprawcą jest nastolatek - wyrządził ogromną krzywdę najbliższym osobom, jedna z nich przeżywała gehennę.

Polsat: 14-latek zabił mamę, ranił też swojego przyrodniego brata

25 stycznia w sobotę rozegrała się rodzinna tragedia. W jednym z domów jednorodzinnych w Chełmie doszło do prawdziwej rzezi. Policja ok. 20:00 otrzymała zgłoszenie o awanturze od zaniepokojonego członka rodziny. Kiedy funkcjonariusze przyjechali na miejsce, wszędzie była krew. Rozwój wydarzeń był następujący: podczas awantury 14-latek pochwycił nóż i zadał swojej 39-letniej mamie kilka ciosów. Kilkukrotnie dźgnął też jej pasierba, a swojego przyrodniego, 18-letniego brata. Kiedy przyjechała policja, kobieta już nie żyła. Jej zakrwawiony młodszy syn uciekł.

W domu znajdowały się jeszcze dwie osoby - 2-letnia dziewczynka i jej 16-letnia (niektóre źródła podają, że 18-letnia) siostra. Prawdopodobnie ta starsza wezwała policję. W momencie tragedii ojciec 14-latka znajdował się poza domem. Dla policji nie bez znaczenia jest fakt, że młody agresor znajdował się pod opieką specjalistów - psychologa oraz psychiatry.

Tuż po zbrodni uciekł z domu, pobiegł do Domu Kultury. Mogło skończyć się jeszcze gorzej

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nastolatek po zadaniu ciosów nożem uciekł z miejsca zdarzenia. Pół godziny po jatce udał się do Domu Kultury, a stamtąd na ulicę Starościańską. Pracownicy DK natychmiast zadzwonili na policję, a potem śledzili go aż do przyjazdu policji. 14-latek został zatrzymany, obezwładniony i zabrany do szpitala, gdzie przebywa pod nadzorem funkcjonariuszy.

- Wpadł do Chełmskiego Domu Kultury z nożem i młotkiem, cały we krwi.  Pokręcił się po hallu i wyszedł. To było 20 minut przed końcem spektaklu, co by było jakby ludzie wychodzili? - opowiadał anonimowy świadek.

Dzisiaj grzeje: 1. Student musi zostać w szpitalu, dwójka wychodzi. Uciekali z chińskiego Wuhan
2. Tragiczne informacje, 31 zabitych i ponad 1000 rannych. Katastrofa zniszczyła dwa miasta, dramatyczna sytuacja za granicą

- 14-latkiem będzie zajmować się sąd rodzinny (...) Wcześnie nie otrzymywaliśmy zgłoszeń dotyczących awantur w tej rodzinie - poinformowała podkomisarz Ewa Czyż z Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz jeszcze starą legitymację ubezpieczeniową? Dostaniesz kosmiczne pieniądze
  2. Trzynastki już niebawem. Jest dokładna data wypłat
  3. Sąsiedzi usłyszeli niepokojące dźwięki w mieszkaniu. Gdy zajrzeli do środka zobaczyli widok, który ściął ich z nóg
  4. Marta Kaczyńska zniknęła z dnia na dzień. Już wiadomo, co się z nią stało
  5. Zdumiewające, co łączyło Anne Jantar i Marka Grechutę. Prawie nikt o tym nie wiedział, zostały tylko listy

Źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News