Kolejny "Taniec z Gwiazdami" już bez Iwony Pavlović?! Najostrzejsza jurorka zabrała głos, fani są zaniepokojeni

Kolejny "Taniec z Gwiazdami" już bez Iwony Pavlović?! Najostrzejsza jurorka zabrała głos, fani są zaniepokojeni Źródło: Instagram/Iwona Pavlovic

Polsat od razu po zakończeniu jubileuszowej, 10. edycji "Tańca z Gwiazdami", poinformował, że już na wiosnę czeka nas kolejna seria. Pojawiły się jednak plotki, że w najnowszej odsłonie programu widzowie nie zobaczą już najsurowszej jurorki, Iwony Pavlović. Tancerka zabrała głos w tej sprawie.

Polsat w miniony piątek wyemitował ostatni odcinek 10. edycji "Tańca z Gwiazdami". Chociaż wiele osób liczyło na zwycięstwo Barbary Kurdej-Szatan, to jednak nieoczekiwanie po Kryształową Kulę sięgnął Damian Kordas. Stacja poinformowała niemalże natychmiast, że już na wiosnę widzowie będą mogli oglądać 11. odsłonę popularnego tanecznego show. Niepewny jednak jest los jurorki Iwony Pavlović. Fani tancerki są zaniepokojeni.

Polsat chce odświeżyć show

Pojawiły się pierwsze plotki na temat zmiany obsady w "Tańcu z Gwiazdami". Producenci kultowego programu chcą odświeżyć format i zaangażować nowe osoby. Według twórców, widzowie stale oczekują zmian i chcą być zaskakiwani. Iwona Pavlović była obecna w każdej edycji tego programu, poczynając od udziału w wersji emitowanej przez TVN. Pojawiły się jednak głosy, że przedłużenie umowy z jurorką w tej sytuacji może być zagrożone. 

Udział Pavlović w jury jest zagrożony?

Tuż po zakończeniu ostatniego odcinka jubileuszowej edycji "Tańca z Gwiazdami", Iwona Pavlović udzieliła wywiadu. Jak się okazało, jurorka jest mocno zaniepokojona swoją pozycją w programie i obawia się, że może nie zasiąść w składzie sędziowskim. Fani tancerki nie wyobrażają sobie jednak tanecznego show bez jej udziału.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Może będę, może nie będę w jury na wiosnę. Kocham ten taniec, więc mam taką nadzieję, że będę. Jednak proszę zwrócić uwagę, że pomimo olbrzymiej przyjemności jaką mam z tego programu, to cały czas jest to moja praca i ktoś kiedyś może mnie nie zatrudnić. Mam taki mały strach cały czas, że może mnie nie zaproszą. Moim zdaniem w naszym życiu musimy zawsze się z takimi niespodziankami liczyć. Będę bardzo zmartwiona, gdybym nie została zaproszona - powiedziała Iwona Pavlović w wywiadzie dla Pomponika. 

Dzisiaj grzeje: 1. Znany polski aktor ZABIŁ swoją matkę. Ta obrzydliwa zbrodnia do dziś mrozi krew w żyłach
2. Bardzo smutna wiadomość od Damiana Kordasa tuż po zwycięstwie w "Tańcu z gwiazdami". Współczujemy

Wielbiciele "Tańca z Gwiazdami" nie dopuszczają do siebie myśli, że Iwony Pavlović mogłoby zabraknąć w składzie sędziowskim. Program bez jej uszczypliwych i ostrych komentarzy z pewnością straciłby na jakości. Oficjalna informacja na temat tego, kto zasiądzie w jury programu w 11. edycji, pojawi się dopiero w połowie grudnia. Na razie stacja podobno przeprowadza rozmowy z potencjalnymi kandydatami na to stanowisko. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kolejny "Taniec z gwiazdami" już bez Iwony Pavlović?! Najostrzejsza jurorka zabrała głos, fani są zaniepokojeni
  2. Coś od 60 lat rosło jej w brzuchu, myślała, że to guz. Diagnoza lekarzy ją zdruzgotała
  3. Jak mógł to zrobić własnemu synkowi?! Kamera monitoringu nagrała, jak ojciec postąpił z 3-letnim dzieckiem
  4. Biedronka: nagranie nastoletnich złodziei podbija sieć
  5. FATALNE prognozy ZUS dotyczące emerytur. "Kto ma słabe nerwy, niech nie czyta"

źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News