Polsat pożegnał Dariusza Gnatowskiego
YouTube Szymon Wochal
Irmina Jach - 25 Października 2020

Polsat zdobył się na wzruszający gest po śmierci Dariusza Gnatowskiego. Fani zalali się łzami

Polsat zdecydował się na wykonanie niezwykle wzruszającego gestu, którego celem było uczczenie pamięci o zmarłym przed kilkoma dniami Dariuszu Gnatowskim, który przez wiele lat wcielał się w rolę Arnolda Boczka w serialu "Świat według Kiepskich" emitowanym na antenie stacji. Fani nie mogli powstrzymać łez. Trudno się dziwić.

Polsat zdecydował się na oficjalne pożegnanie tragicznie zmarłego Dariusza Gnatowskiego, który był związany ze stacją przez ponad dwie dekady. Wpis, który został opublikowany w internecie, wzbudził ogromne wzruszenie wśród fanów "Świata według Kiepskich" oraz sympatyków charyzmatycznego aktora. Internauci nie byli w stanie powstrzymać łez.

Nagła akcja na masową skalę, sabotaż w kościołach w całej Polsce. Właśnie się zaczęłoNagła akcja na masową skalę, sabotaż w kościołach w całej Polsce. Właśnie się zaczęłoCzytaj dalej

Polsat pożegnał zmarłego Dariusza Gnatowskiego

We wtorek, 20 października, krajowe media obiegły tragiczne informacje o śmierci znanego i lubionego aktora, Dariusza Gnatowskiego. Jego niespodziewana śmierć wstrząsnęła zarówno fanami, jak i całym światem show-biznesu. Gwiazdor, pomimo że zmagał się z cukrzycą typu 2 oraz z otyłością, był w bardzo dobrej formie i nic nie zapowiadało nadchodzącego dramatu. Dariusz Gnatowski miał zaledwie 59 lat. Śmierć nadeszła zdecydowanie zbyt szybko.

Aktor trafił do szpitala w bardzo ciężkim stanie, z objawami silnego zapalenia płuc i niewydolności oddechowej. Wyniki testu na koronawirusa, które zostały opublikowane przez portal Onet, były pozytywne. Popularny aktor był zakażony niebezpiecznym patogenem. Władze szpitale, w którym był hospitalizowany, złożyły oficjalne kondolencje, informując przy okazji opinię publiczną o wydarzeniach, które miały miejsce na początku tygodnia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Sabotaż w kościołach w całej Polsce, w ruch poszły transparenty, plakaty i farby. Mamy zdjęcia z akcjiSabotaż w kościołach w całej Polsce, w ruch poszły transparenty, plakaty i farby. Mamy zdjęcia z akcjiCzytaj dalej

- Trafił do nas w bardzo ciężkim stanie, właściwie kilka godzin po przyjęciu do szpitala zmarł. To była bardzo trudna, bardzo żmudna akcja reanimacyjna, ogromny wysiłek lekarzy i pielęgniarek, którym bardzo dziękuję, bo włożyli mnóstwo serca, mnóstwo energii, by uratować Darka Gnatowskiego, niestety nie skończyło się to optymistycznie i Darka żegnamy - przekazał dyrektor Szpitala Specjalistycznego im. J. Dietla w Krakowie, Marcin Mikos.

Od kilku dni temat niespodziewanej śmierci Dariusza Gnatowskiego obiega krajowe media. Gwiazdy i celebryci regularnie publikują kolejne pożegnania, wspomnienia oraz udzielają wywiadów na temat nieżyjącego kolegi. Każdy chce oddać hołd aktorowi, który cieszył się ogromną sympatią i popularnością. Wiele osób wciąż nie może uwierzyć w to, że odszedł tak nagle.

Niestety, ze względu na trudną sytuację epidemiologiczną w Polsce, fani i współpracownicy aktora nie będą mieli szans pożegnać go podczas oficjalnych uroczystości pogrzebowych. Na ten moment nie są znane żadne szczegóły dotyczące pochówku. Wiadomo jednak, że będzie bardzo skromny. Jak donosi dziennik "Super Express", w ostatniej drodze Dariuszowi Gnatowskiemu będą towarzyszyć wyłącznie jego żona, Anna i córka, Julia.

Przyjaciele gwiazdora "Świata według Kiepskich" są zrozpaczeni faktem, że nie będą mogli uczestniczyć w uroczystościach pogrzebowych. Swoje rozżalenie publicznie wyraziła między innymi Joanna Kurowska, aktorka, którą z Dariuszem Gnatowskim łączyły szczególne więzy. Żal wyraził także zarząd stacji Polsat, który zdecydował się na pożegnanie swojego pracownika za pomocą wpisu opublikowanego w mediach społecznościowych.

Dzisiaj grzeje:

1. Bardzo przykre wieści o Bogumile Wander. Mąż podjął dramatyczną, ważną decyzję

2. Od jutra gigantyczna zmiana. Trzeba się przygotować, nowe obostrzenia dotkną tysiące Polaków

3. Wiceminister ujawnił, co stanie się w połowie listopada. Wszystko poszło na żywo

- Dareczku, będzie nam wszystkim bardzo smutno bez ciebie. Darek, jak wiecie, przez 21 lat wcielał się w postać Arnolda Boczka w kultowym serialu "Świat według Kiepskich". Słyszałam, że poszukiwania do roli pana Boczka były bardzo długie i intensywne, ale kiedy pojawiłeś się ty, nikt z produkcji nie miał wątpliwości, że to "twoja" rola. Cieszę się, że przez tyle lat mogliśmy razem pracować. Malująca się na twojej twarzy życzliwość, czasami bezradność, a przede wszystkim cudowny uśmiech, zjednywały ci przyjaciół zarówno w życiu, jak i wśród widzów, a twoje powiedzonka z serialu weszły do języka potocznego - napisała Nina Terentiew, dyrektor programowa telewizji Polsat.

- Ale przecież poznaliśmy się na długo przed erą "Kiepskich" w twoim życiu. Było to w Krakowie, w kultowym teatrze STU Krzysztofa Jasińskiego. Pamiętam wiele twoich ról, ale najbardziej utkwiła mi w pamięci ta ze spektaklu "Pan Twardowski" - stworzyłeś niezapomnianego Belzebuba. Darku, jakbyś powiedział, "w mordę jeża", będzie mnie, nam ciebie brakowało - dodała.

Wpis opublikowany na oficjalnej stronie telewizji Polsat w mediach społecznościowych został wzbogacony o kilka fotografii, które upamiętniają kreacje aktorskie Dariusza Gnatowskiego. Fani nie kryli wzruszenia pięknym pożegnaniem, na jakie zdecydowała się Nina Terentiew. Słowa, w których zwróciła się do nieżyjącego aktora, świadczą o tym, że wszyscy pracownicy stacji głęboko cenili sobie jego talent, poczucie humoru i niesamowitą osobowość. Niech spoczywa w pokoju.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tragedia w Sieradzu. Agresywne psy sąsiada rzuciły się na matkę z dzieckiem. 4-latek trafił do szpitala
  2. Zbigniew Boniek zarażony koronawirusem. Wiemy, w jakim stanie jest prezes PZPN
  3. Już w poniedziałek Polacy odczują skutki, wszyscy mają dość. Działania przybierają na sile
  4. Ratownik medyczny nie mógł już dłużej. Zdradził, co wyrabia się obecnie w szpitalach, wszyscy wolą milczeć
  5. Mamy potwierdzenie, nowy zakaz już od 28 października dla wszystkich Polaków. Smutne informacje
  6. Zmarł prezes Samsunga. Mężczyzna niedawno był hospitalizowany
  7. Ciasto jak z bajki, chatka puchatka z miejsca skradnie wasze serca. Nie próbujcie się jej oprzeć
Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News