Tragiczna śmierć Polaka za granicą. Jego nagie ciało leżało w centrum miasta

Tragiczna śmierć Polaka za granicą. Jego nagie ciało leżało w centrum miasta Źródło: Flickr/Tony Webster

Polsat podał informacje o śmierci Polaka za granicą. Ciało 25-latka znaleziono w centrum miasta, był kompletnie nagi. Badane są przyczyny jego śmierci.

Polsat poinformował o śmierci obywatela Polski w Hongkongu. W mieście, w którym od czerwca trwają protesty, w samym środku centrum znaleziono nagie ciało. Śmierć nastąpiła prawdopodobnie w wyniku upadku z dużej wysokości.

Polsat podał smutne wieści z zagranicy. Nie żyje Polak

W niedzielę o godzinie 2:58 czasu lokalnego (w Polsce była 20:58) lokalna policja otrzymała zgłoszenie, że na środku Aberdeen Street leży nagi człowiek. Po przyjechaniu na miejsce okazało się, że mężczyzna umiera. Wezwano służby ratunkowe, które przetransportowały mężczyznę do szpitala, ale niestety, nie udało im się go uratować, obrażenia były zbyt poważne.

Podejrzewa się, że martwy mężczyzna leżący na środku ulicy wypadł z hotelowego balkonu. 25-latek miał niedawno przybyć do miasta, legitymując się polskim paszportem.

Badane są przyczyny śmierci mężczyzny

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sprawą szybko zainteresowały się lokalne media. Napisał o niej portal HK01, który jednak nie podał jakiej narodowości była ofiara, określając go w swoim artykule jako cudzoziemiec. Jak wynika z ich artykułu, niedaleko ciała 25-latka znajdowała się część klimatyzatora. Podejrzewa się, że wypadł razem z mężczyzną z balkonu lub lecące ciało zahaczyło o wystające ze ściany budynku urządzenie.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska aktorka zmarła na scenie w trakcie odgrywania roli. Widzowie myśleli, że to część przedstawienia
2. Zobaczyłeś monetę w drzwiach swojego samochodu? Uważaj, jesteś w niebezpieczeństwie

Według ustaleń, które podał dziennik The Sing Tao Daily, nie podejrzewa się samobójstwa, choć nie postawiono jeszcze ostatecznej przyczyny śmierci. Podejrzewa się, że mężczyzna wypadł z balkonu przypadkiem. W jego apartamencie nie znaleziono listu samobójczego ani nic, co mogłoby wskazywać na to, że 25-letni Polak sam skoczył z balkonu lub został zepchnięty przez osoby trzecie. Zlecono sekcję zwłok, która powinna ostatecznie ustalić przyczyny śmierci mężczyzny.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Będą musieli pracować do 70. roku życia. NIE UNIKNIEMY podwyższenia wieku emerytalnego
  2. W kinie matka wyciągnęła telefon i zrobiła jedno zdjęcie. Gdy na nie spojrzała, na chwilę stanęło jej serce
  3. Ujawniono, ile Donald Tusk wydał na alkohol. Za takie pieniądze można kupić spore mieszkanie
  4. Nagle w szkole wyjął broń. Wszyscy uciekali w popłochu, a nauczyciel ruszył do przodu, miał zaledwie ułamek sekundy
  5. Zostawił 5-miesięczne bliźniaczki z opiekunką, wszystko nagrywała ukryta kamera. Gdy zobaczył co zrobiła, natychmiast wezwał policję

Źródło: Polsat

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News