Polsat podał tragiczne informacje o polskich pięcioraczkach. Dramat rodziny trwa

Polsat podał tragiczne informacje o polskich pięcioraczkach. Dramat rodziny trwa Źródło: ...

Polsat przekazał smutne informacje o polskich pięcioraczkach. Nieustannie trwa dramat rodziny ze Zrębic niedaleko Olsztyna, w której dzieci urodziły się jako wcześniaki. Lekarze walczą o życie maluchów.

Polsat podał smutne informacje o śmierci drugiego z pięcioraczków, które urodziły się w szpitalu specjalistycznym nr. 2 w Bytomiu. Do narodzin doszło 23 lipca, dzieci przyszły na świat jako skrajne wcześniaki. Walka rodziny i lekarzy ciągle trwa.

Polsat podał informacje o narodzinach pięcioraczków

14 sierpnia zmarło pierwsze dziecko z ciąży pięcioraczej. Informacje przekazała wtedy Krystyna Nickel-Łukomsk, zastępca dyrektora ds. lecznictwa w bytomskiej placówce. Zaapelowano o uszanowanie cierpienia rodziny i zapowiedziano walkę o życie kolejnych dzieci. Chłopiec zmarł z powodu zbyt wczesnych narodzin.

Niestety, Polsat nie podał tym razem pozytywnych informacji. Jak poinformował wójt gminy Olsztyn, Tomasz Kucharski, zmarł drugi chłopiec z pięcioro rodzeństwa. Obecnie przy życiu pozostaje dwóch chłopców i dziewczynka i jak podają źródła, ich stan pozwala na podtrzymywanie nadziei. Jednak w ich przypadku nic niestety nie jest pewne.

Nie jest to pierwszy przypadek mnogiej ciąży w Polsce w ostatnim czasie. W przypadku krakowskich sześcioraczków, wszystkie udało się uratować

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pięcioraczkom nadano imiona: Marcelina, Marcin, Filip, Oliwier i Szymon, jednak obecnie przy życiu pozostaje jedynie trójka. Nie jest to pierwszy przypadek ciąży mnogiej w Polsce. Pod koniec maja, w Krakowie na świat przyszły sześcioraczki, które odwiedzał sam premier Morawiecki. Nadano im imiona Zosia, Kaja, Malwina, Nela, Filip oraz Tymon. Wszystkie z nich przeżyły.

Dzisiaj grzeje: 1. Na chwilę przed tragedią w łodzi Staraka oprócz tajemniczej Ewy był ktoś jeszcze. Na jaw wychodzą nowe fakty
2. Nie 500 plus, a 600 plus i 400 plus. Jest nowy pomysł na program

W przypadku ciąży mnogich jest ogromne ryzyko śmierci dzieci przy porodzie, często też dochodzi do przedwczesnych porodów, lub lekarze są zmuszeni wykonywać cesarskie cięcie. Tego typu przypadki są wyjątkowym wyzwaniem dla pracowników szpitala, ze względu na duże zagrożenie życia dzieci.

Najlepsze newsy dnia:

    1. Piotr Woźniak-Starak najpiękniej opowiadał o miłości do żony. Jego słowa w obliczu tragedii rozrywają serce dwa razy mocniej
    2. Znaki zodiaku o NAJBARDZIEJ ognistym temperamencie. Oni mają diabełka za skórą
    3. Piotr zanurkował w jeziorze. Wyjął z wody niezwykłą rzecz, skrywała się na dnie wiele lat
    4. „I nie opuszczę cię aż do śmierci” w ich przypadku potrwało kilka minut. Tragiczna śmierć młodej pary
    5. Żona miała poważny problem z mężem, ich związek wisiał na włosku. Wpadła na pomysł, który wzrusza do łez

Źródło: Polsat

Następny artykuł