Polsat podaje wstrząsające wyniki sekcji zwłok 9-miesięcznego dziecka. To nie rodzice, to bestie

Polsat podaje wstrząsające wyniki sekcji zwłok 9-miesięcznego dziecka. To nie rodzice, to bestie Źródło: pikio.pl

Polsat podał właśnie bardzo ważne informacje w związku ze śmiercią 9-miesięcznego dziecka. Sekcja zwłok kompletnie zmieniła tok postępowania. W zeszły piątek zatrzymano rodziców, którzy wręcz skatowali swoje dziecko - badania zdradziły najdrobniejsze szczegóły zbrodni.

Polsat przekazał informacje na temat wyników sekcji zwłok 9-miesięcznej dziewczynki, która zmarła w zeszły piątek w Olecku. Rodzice zostali zatrzymani w związku z podejrzeniem spowodowania jej śmierci, ale to sekcja zwłok pokazała, jakiego bestialstwa dopuścili się na maleńkim ciałku.

Polsat: "niemowlę miało serce przebite złamanym żebrem"

35-latka i jej 45-letni partner zostali oskarżeni o spowodowanie śmierci 9-miesięcznej dziewczynki. W sobotę zostali zatrzymani i trafili do aresztu. Dziecko było tak zmasakrowane, że prokurator zarządził wykonanie sekcji zwłok, by na jej podstawie postawić opiekunom współmierne oskarżenie. Dziś zostały upublicznione wyniki sekcji. To, co zrobili rodzice, mrozi krew w żyłach i wyciska łzy.

- Przyczyną śmierci dziecka był krwotok wewnętrzny i uszkodzenie mózgu. Uderzyli ją narzędziem tępokrawędzistym po głowie i innych częściach ciała, powodując jej zgon, przy czym dziewczynka została wykorzystana seksualnie - tak mówił Ryszard Tomkiewicz, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Suwałkach.

Okazuje się, że niemowlę miało serce przebite złamanym żebrem. Prokuraturze trudno jest stwierdzić, czym mogło być bite dziecko. Patrząc na widoczne obrażenia, dziewczynka mogła być zarówno uderzana o kant stołu, jak również bita wałkiem czy młotkiem.

Rodzice nie przyznają się do winy

Anna W. i Grzegorz W usłyszeli już zarzut zabójstwa i znęcania się nad dzieckiem. Teraz może do tego dojść zarzut wykorzystania seksualnego. Oboje absolutnie nie przyznają się do zarzucanych im czynów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Według śledczych zbierających materiał dowodowy, rodzice znęcali się nad dzieckiem już od kwietnia. Dziecko było w rodzinie zastępczej i dopiero niedawno wróciło do swoich prawnych opiekunów.

Anna W. i Grzegorz W. nie byli wcześniej karani. Oboje mają też inne dzieci. Anna oprócz 9-miesięcznej dziewczynki wychowuje jeszcze trójkę dzieci, a każde pochodzi ze związki z innym mężczyzną. Jej obecny partner również ma trójkę dzieci z pierwszego małżeństwa.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W filmie Patryka Vegi "Polityka" Ojca Rydzyka zagra znany polski aktor! Jego żona prowadzi dwa programy w TVP, straci pracę?
  2. Cała prawda o mężu Ewy Farnej! Na jaw wyszły jego biznesy, będziecie w szoku, gdy dowiecie się, skąd ma tyle pieniędzy
  3. Biedronka odpala sezonową wyprzedaż. Ponad 1200 produktów za grosze, oszalejecie
  4. TVN przekazał niepokojące informacje. 150 tys. rosyjskich żołnierzy w gotowości bojowej
  5. Dowbor wyremontowała dom dzieci alkoholika. Po emisji programu ojciec CHCE DO NICH WRÓCIĆ
  6. Były mąż Marty Kaczyńskiej wywleka rodzinne brudy. Powiedział o patologii, zdębiejecie

Źródło: Polsat

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News