Zapadła ostateczna decyzja ws. Królikowskiego. Widzowie Polsatu jako pierwsi otrzymali wieści

Zapadła ostateczna decyzja ws. Królikowskiego. Widzowie Polsatu jako pierwsi otrzymali wieści Źródło: youtube/Jastrząb Post

W show stacji Polsat "Twoja twarz brzmi znajomo" Paweł Królikowski zasiadał w jury. Niestety z powodu choroby, było pewne, że nie będzie mógł się pojawić w programie. Stacja podjęła ostateczną decyzję.

Polsat miał ostatnio niemały problem z obsadzeniem jury w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Tak charakterystyczna postać jest trudna do zastąpienia. Ponadto nie wiadomo, co zrobić z nowym jurorem, gdy aktor wróci do zdrowia. Wiele osób mogłoby nie zgodzić się na współpracę, wiedząc, że mogą swoją posadę szybko stracić. Stacja podjęła już decyzję, a na ten temat wypowiedział się zwycięzca poprzedniej edycji programu.

Polsat podjął decyzję w sprawie Królikowskiego

Okazało się, że to właśnie Adam Strycharczuk, który odniósł spektakularny sukces w poprzedniej edycji, zastąpi Królikowskiego na fotelu jurora. Jest to o tyle ciekawe, że sam Królikowski był wielkim fanem talentu uczestnika. Niejednokrotnie chwalił kabareciarza za świetne wcielanie się w rolę gwiazd estrady oraz talent wokalny. Dlatego też decyzja z zatrudnieniem aktora wydaje się wyjątkowo trafna.

- Ja faktycznie na początku, gdy dostałem propozycję jurorowania, miałem pewne myśli, że może to jest dla mnie lekko niezręczne, że w takich okolicznościach. Że będą jakieś komentarze, że nie podołam temu tak jak Paweł, że to jest może kiepski moment, może zostawić trójkę jurorów. Ale z Pawłem bardzo się polubiliśmy w trakcie programu. Paweł mnie wspierał, zawsze mówił mi ciepłe słowa, kiedy byłem naprawdę zestresowany. Dobrze mi życzył. Ze względu to by było nie w porządku nie przyjąć tej propozycji, bo wiem, jak Paweł podchodzi do mnie. Odrzuciłem od razu te myśli. Wiedziałem, że z Pawłem są pewne problemy - opowiadał Adam Strycharczuk.

Nowy juror zdradził, co sądzi o Pawle Królikowskim

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak jednak przyznaje kabareciarz, zdaje sobie w pełni sprawę, że jego rola jest tymczasowa. Nie chciałby zabierać miejsca pracy osobie, która go ceniła. Przyznał, że może być mu trochę niezręcznie na fotelu jurora i ma nadzieję, że Paweł Królikowski szybko wróci do pełni zdrowia i ponownie zasiądzie w jury.

Dzisiaj grzeje: 1. Polacy dostają pilne smsy, Ty też? Nie wolno go ignorować, oznacza ogromne niebezpieczeństwo

2. Adaś z ”Akademii Pana Kleksa” nie został aktorem. Czym się dziś zajmuje i jak wygląda?

- Trzymam za niego kciuki i liczę, że przyjdzie tu do nas na publiczność, że sobie posiedzimy, pośmiejemy się, albo że wskoczy za mnie gościnnie w tej edycji. [...] Ja tutaj na razie czuję się jako gość. Tak do tego podchodzę. Dostałem tę propozycję, aby zastąpić Pawła, natomiast życzyłbym sobie, aby Paweł wrócił do nas i do zdrowia jak najszybciej - opowiadał Adam Strycharczuk. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Organizm człowieka nie może obyć się bez wody. Niedobór życiodajnego płynu może mieć groźne konsekwencje
  2. Zawody z udziałem Polaków odwołane. Wszystko przez zagrożenie koronawirusem
  3. Polacy go uwielbiali. Nie żyje Jan Kowalczyk
  4. Mało kto wie, co łączy Karola Strasburgera i Krzysztofa Ibisza. Wolą o tym nie mówić
  5. Oficjalne: można dostać od państwa nawet 600 złotych, trzeba spełniać jeden warunek. Sprawdź, czy go spełniasz
  6. Przez tydzień piła wodę po ogórkach kiszonych. Osłupiała już 2 dnia widząc spektakularne efekty

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News