Polsat przekazał pilne wiadomości od IMGW. Wydano ostrzeżenia pogodowe dla 5 województw

Polsat przekazał pilne wiadomości od IMGW. Wydano ostrzeżenia pogodowe dla 5 województw Źródło: .

Polsat przekazuje informacje dotyczące nadchodzących dni. Nie są to dobre wiadomości dla kierowców ani dla pieszych. Sytuacja będzie bardzo poważna, dlatego też nie należy lekceważyć oficjalnych ostrzeżeń wydanych przez IMGW.

Polsat ostrzega kierowców - w nadchodzących dniach może zrobić się bardzo niebezpiecznie. To złe wiadomości nie tylko dla prowadzących pojazdy i dojeżdżających do pracy, ale też dla pieszych. Nadchodząca zmiana pogody wpłynie negatywnie na bezpieczeństwo na drogach i na czasy dojazdów. Wszystko przez niespodziewane ochłodzenie, które już można odczuć.

Polsat ostrzega przed zamarzającymi opadami

IMGW informuje, że w nadchodzących dniach na terenie województw: podlaskiego, lubelskiego oraz we wschodniej części województwa mazowieckiego i północno-wschodniej części warmińsko-mazurskiego można spodziewać się marznących opadów. Winne temu są gwałtowanie spadające temperatury i amplituda temperatur wieczornych i dziennych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W nocy można doświadczyć już pierwszych przymrozków, podczas gdy za dnia termometry pokazują zazwyczaj kilka stopni powyżej zera. To tworzy ciężkie warunki na drogach i chodnikach. IMGW nie wyklucza również opadów deszczu ze śniegiem na wyżej wspomnianych terenach.

Zachodnie powiaty woj. dolnośląskiego też mogą doświadczyć złych warunków pogodowych

Chociaż na razie na zachodzie utrzymują się nieco cieplejsze temperatury, tam również może być dużo zimniej - to głównie przez silny wiatr, który nikomu nie ułatwi życia. Ostrzeżenie dotyczy zachodnich powiatów województwa dolnośląskiego. Można tam się spodziewać wiatru wiejącego z prędkością 25 km/h, 45 hm/h, a w porywach nawet do 80 km/h. Ostrzeżenie obejmuje następujące powiaty: zgorzelecki, lubański, lwówecki, jeleniogórski, kamiennogórski, wałbrzyski i kłodzki. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wyszło na jaw, co dziś robi Pola Raksa. To wprost nie do uwierzenia, można już tylko płakać
2. Zagrał w 60 filmach, nie żyje słynny aktor. Polacy będą zaskoczeni przekazywanymi informacjami

Wichury oprócz nieprzyjemnej aury mogą powodować również łamanie się drzew i trudności w prowadzeniu pojazdów, także IMGW apeluje do Polaków, aby zabezpieczyli się na wypadek utrudnień w ruchu drogowym. Następne kilka dni nie będzie łatwe, ale to dopiero "rozgrzewka" przed zimą. Należy przygotować się na prawdziwe mrozy, które mogą uderzyć lada dzień. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zbiorowo gwałcili kobietę i wszystko nagrywali. Ale najgorsze zrobili na sam koniec
  2. Mąż oskarżył ją o tak okrutne rzeczy, że zabierze się za nią prokuratura. Wstrząsające doniesienia o gwieździe "Na Wspólnej", Sylwii Gliwie
  3. Drugiego dnia po śmierci żony otworzył jej szafę. Dotarło do niego co znalazł i nie mógł przestać płakać
  4. Jarosław Kaczyński nie wiedział, że jest filmowany. Kontrowersyjne nagranie z Sejmu
  5. Biedronka z MIAŻDZĄCYMI promocjami na Black Friday. Sieć przebiła konkurencję

źródło: polsat news

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News