39 ofiar śmiertelnych, służby postawione na nogi. Polsat informuje o makabrycznym znalezisku

39 ofiar śmiertelnych, służby postawione na nogi. Polsat informuje o makabrycznym znalezisku Źródło: screen/Sky News

Polsat podał informacje o przerażającym odkryciu, które postawiło na nogi wszystkie lokalne służby. Wewnątrz naczepy ciężarówki znaleziono 39 ciał.

Polsat poinformował o makabrycznym odkryciu. Kierowca ciężarówki zatrzymał się na kontrolę na terenie parku przemysłowego. Gdy policjanci otworzyli naczepę, osłupieli. W środku było 38 zwłok dorosłych osób oraz jedno martwe ciało nastolatka.

Polsat podał przerażające informacje o 39 ofiarach

Do makabrycznego odkrycia doszło w południowo-wschodniej Anglii w hrabstwie Essex. Kierowca zawodowy pochodzący z Irlandii Północnej jechał ciężarówką z Bułgarii. Prawdopodobnie w sobotę przekroczył granicę Zjednoczonego Królestwa poprzez port Holyhead w Walii. To właśnie w jego naczepie znaleziono 39 martwych ciał.

- Wśród osób, których zwłoki znaleziono w ciężarówce na terenie parku przemysłowego na wschód od Londynu, było 38 dorosłych i jeden nastolatek - podała policja.

Tajemnicza śmierć 39 osób. Policja rozpoczyna śledztwo

Jak podał Andrew Mariner z policji w Essex, brytyjscy funkcjonariusze właśnie pracują nad zidentyfikowaniem ciał. Z racji tak ogromnej liczby ofiar może to zająć sporo czasu. Na ten moment nie wiadomo nawet, jakiej narodowości były osoby, których zwłoki zostały znalezione w naczepie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kierowca z Irlandii Północnej został zatrzymany przez policję. Powodem ma być podejrzenie zabójstwa, ale obecnie nie są znane żadne szczegóły tej tajemniczej i przerażającej sprawy. Z upływem czasu na pewno będą napływać kolejne informacje.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska aktorka zmarła na scenie w trakcie odgrywania roli. Widzowie myśleli, że to część przedstawienia
2. Wracali z urodzin koleżanki. Nie żyją dwie małe dziewczynki, mieszkańcy pogrążyli się w smutku

- Zaszokowana i zasmucona tym absolutnie tragicznym incydentem. Policja w Essex aresztowała osobę i musimy umożliwić prowadzenie śledztwa - skomentowała sytuację na Twitterze, Priti Patel, brytyjska minister spraw zagranicznych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Będą musieli pracować do 70. roku życia. NIE UNIKNIEMY podwyższenia wieku emerytalnego
  2. W kinie matka wyciągnęła telefon i zrobiła jedno zdjęcie. Gdy na nie spojrzała, stanęło jej serce
  3. Mężczyzna wepchnął małpę w ZOO do wody. Zemściła się tak, że aż oczy bolą od patrzenia, drastyczne nagranie
  4. Jej córka miała tylko 3-latka. Mama w końcu powiedziała policji, co zrobił jej 54-latek
  5. Jej 3-letni syn biegał po trawie, nagle jego noga zaczęła puchnąć i sinieć. Szybko zrozumiała, że ma niewiele czasu

Źródło: Polsat

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News