Wyjątkowo przykre doniesienia o gwieździe TVP i Polsatu. Straciła wszystkie pieniądze, posesję przejął komornik

Wyjątkowo przykre doniesienia o gwieździe TVP i Polsatu. Straciła wszystkie pieniądze, posesję przejął komornik Źródło: kadr serialu "Na dobre i na złe" TVP

Gwiazda stacji Polsat i TVP stroniła raczej od wypowiedzi na temat dramatu, z jakim przyszło jej się zmierzyć. Nic więc dziwnego, że fani nie mieli o niczym pojęcia. Prawda jednak ujrzała światło dzienne. Stało się najgorsze, sprawą zajął się komornik.

Widzowie telewizji Polsat od lat podziwiają ją na szklanym ekranie. Aktorka wydaje się doskonale czuć w swoim zawodzie, nie poprzestając jednak wyłącznie na grze. Choć niewątpliwie to właśnie aktorstwo jest jej największą pasją, ona stara się podejmować zupełnie nowych dla niej wyzwań i angażować w odbiegające od planu filmowego przedsięwzięcia. Fanom dała poznać się jako przedsiębiorcza, zaradna i doskonale zorganizowana kobieta. Tym większe poruszenie wywołały wśród sympatyków informacje o jej problemach. 

Od stacji Polsat, przez TVP, po... kłopoty finansowe. Gwiazda straciła wszystkie pieniądze 

Od kilka lat popularne wśród twarzy show-biznesu staje się angażowanie w znacząco odbiegające od ich codziennego zajęcia projekty, szczególnie otwieranie własnych lokali gastronomicznych. Już jakiś czas temu restaurację otworzył sam król TVN-u, Kuba Wojewódzki. Niektórzy zapomnieli już, że właścicielką restauracji była również Magdalena Schejbal, znana przede wszystkim z "Na dobre i na złe" oraz jej mąż. W 2018 roku para otworzyła lokal na Krupówkach pod nazwą "Dworzec. Zakopane". 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

By rozsławione nazwiskiem aktorki miejsce cieszyło się jeszcze większym uznaniem, Schejbal osobiście zaangażowała się w promocję, przekazując informację o otwarciu w mediach społecznościowych. 

- Już jest i działa. Jest pysznie i pięknie. Jestem dumna ze Wspólnika i mam cudownych współpracowników - pisała na Facebooku. 

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Andrzej Duda właśnie podpisał ustawę. Polacy dostaną dodatkowe pieniądze

2. Przez siedem dni piła koktajl z kurkumy. Efekty okazałay się oszałamiające

Niestety, biznes gwiazdy szybko zakończył się fiaskiem. Jak podaje Interia, w związku z zalegającymi rachunkami w grudniu ubiegłego roku, do restauracji wkroczył komornik, który przejął posesję. Aktorka straciła więc wszystkie pieniądze, jakie zainwestowała w stworzenie tego miejsca. Ona sama niewiele jednak mówiła o porażce. Być może wciąż ma nadzieję, że uda jej się wszystko odbudować. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zaczęło się, niebywała awantura w Biedronce. Wściekli klienci zaczęli się kłócić o restrykcję z kierownikiem, działo się niewyobrażalne
  2. Kim był ojciec Roberta Lewandowskiego? Mężczyzna zmarł, gdy "Lewy" był nastolatkiem
  3. Dramat w ośrodku wypoczynkowym, Polacy pilnie trafili do kwarantanny. Chodzi o 50 osób, zdecydowana większość to turyści z południa kraju
  4. Oglądał Big Brothera i zobaczył u uczestniczki niepokojący objaw. Diagnoza niemal ją załamała
  5. Syn Romana Kłosowskiego dopiero po śmierci ojca zdecydował się na szczere wyznanie. Fani zaleją się łzami
  6. Zenek Martyniuk obchodzi dziś urodziny. Nie uwierzycie, ile ma lat

Źródło: Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News