5 osób rannych, 20-latek nie żyje. Ogromna tragedia na południu Polski

5 osób rannych, 20-latek nie żyje. Ogromna tragedia na południu Polski Źródło: Policja Podkarpacka

Polsat przekazał informacje na temat wyjątkowo tragicznego początku poniedziałku na polskich drogach. Policja podała do wiadomości, że doszło do wypadku, w wyniku którego śmierć poniósł młody 20-letni mężczyzna. Szczegóły tego wydarzenia są wyjątkowo zasmucające. Polacy wciąż masowo giną na drogach.

Polsat podał wiadomości na temat ogromnej tragedii, do jakiej doszło na południu Polski. Zdjęcia z miejsca zdarzenia potwierdzają jak bardzo niebezpieczna była to sytuacja i raczej nikogo nie dziwi, że w jej rezultacie jedna osoba poniosła śmierć, a 5 osób odniosło rany. Mogą mówić o naprawdę sporym szczęściu.

Polsat: śmiertelny wypadek na Podkarpaciu

Polsat przekazał, że w wyniku wypadku pod Krosnem śmierć poniósł 20-letni kierowca opla, który w trakcie wyprzedzania innego pojazdu stracił panowanie nad kierownicą i z wielką siłą zderzył się ze skodą, która nadjeżdżała z naprzeciwka przeciwległym pasem jezdni. Zdarzenie miało miejsce na drodze krajowej nr 28 w Moderówce między Krosnem a Jasłem. Policja otrzymała zgłoszenie o godzinie 6, to był wyjątkowo tragiczny poranek. Pogoda oraz brak należytej ostrożności przyczyniły się do tej tragedii. Policja prowadzi czynności mające ją wyjaśnić.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Kierowca opla zmarł, 5 osób znajduje się w szpitalach

Na zdjęciach Policji Podkarpackiej udostępnionych przez Polsat widać, że wypadek był naprawdę poważny, a 5 osób przetransportowanych do szpitala może mówić o prawdziwym szczęściu w nieszczęściu.

- Do szpitali w Krośnie i Jaśle trafiło 5 osób, pasażer opla oraz 4 osoby podróżujące skodą - przekazał komunikat policji Polsat News. Tragiczne informacje jakie obiegły media wpisują się niestety w smutne statystki prezentowane przez funkcjonariuszy.

Dzisiaj grzeje: 1. Po wieści o zarażeniu Małysza nagle pojawiło się oficjalne oświadczenie. Chodzi o Kamila Stocha

2. Powiedział husky'emu "Dzień dobry". Rozmowne zwierzę odpowiedziało właścicielowi w zabawny sposób, świetne nagranie

Konieczne jest dokładne ustalenie przebiegu zdarzeń

Każdy wypadek, a szczególnie ten gdzie są ofiary śmiertelne, jest dokładnie wyjaśniany przez funkcjonariuszy pojawiających się na jego miejscu. Okoliczności tragedii także w tym przypadku zostaną zbadane. W toku czynności policyjnych zostanie potwierdzona lub wykluczona wina zmarłego tragicznie 20-letniego kierowcy.

- Na drodze krajowej nr 28, nie ma już utrudnień. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia - informuje Policja Podkarpacka za pośrednictwem Polsat News.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zaczęło się, niebywała awantura w Biedronce. Wściekli klienci zaczęli się kłócić o restrykcję z kierownikiem, działo się niewyobrażalne
  2. Bardzo złe informacje w sprawie Turnieju Czterech Skoczni. Polacy będą musieli poradzić sobie bez kibiców
  3. Dopiero teraz Rozenek ujawniła szczegóły trzeciego porodu. Porażające komplikacje, tylko najbliżsi wiedzieli
  4. Nastolatkowie znaleźli na plaży porzuconą walizkę. Zajrzeli do środka i natychmiast chwycili telefony, do sieci trafiło porażające nagranie
  5. Nagrania z polskich miast przerażają. Ogromne zniszczenia po potężnych burzach, straty są niewyobrażane
  6. Wspaniała wiadomość dla wielu Polek. Dzięki rozporządzeniu ZUS mogą dostać ogromne pieniądze

Źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News