Z ostatniej chwili: Jest prognoza liczby zakażeń dla Polski. Podano możliwą datę zahamowania epidemii

Z ostatniej chwili: Jest prognoza liczby zakażeń dla Polski. Podano możliwą datę zahamowania epidemii Źródło: pikio.pl

Polsat przekazuje wiadomości z ostatniej chwili. Okazuje się, że jest prognoza liczby zakażeń koronawirusem dla Polski. Podano także możliwą datę zahamowania epidemii.

Polsat podzielił się z Polakami ważnymi informacjami dotyczącymi sytuacji związanej z koronawirusem. Pojawiła się prognoza liczb osób zarażonych w Polsce, a także możliwa data, kiedy ryzyko zarażenia się wirusem zacznie spadać. Wiadomości przekazane przez Polsat dotyczą najważniejszych pytań, które stawiają sobie Polacy. 

Polsat przekazuje prognozę liczny zakażeń koronawirusem

Spółka ExMetrix, która zajmuje się prognozowaniem sytuacji gospodarczej i społecznej, podzieliła się na antenie telewizji Polsat danymi, które udało im się zebrać, obserwując sytuację w kraju i na świecie. W badaniu starano się odpowiedzieć na najważniejsze pytania, które spędzają sen z powiek Polaków. 

Zgodnie z analizami, które przeprowadziła spółka ExMetrix, w kraju możemy spodziewać się aż 9 tysięcy osób zarażonych koronawirusem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

-  W miarę rozwoju sytuacji i napływu nowych danych, szczególnie z krajów, gdzie epidemia zaczęła się wcześniej niż w Polsce, będziemy aktualizować model oraz uwzględniać wszelkie dodatkowe informacje, aby był on możliwie najbardziej precyzyjny - podkreśla Ryszard Łukoś z ExMetrix.

Stacja Polsat podała, kiedy będzie możliwe zahamowanie epidemii

Opracowując przebieg epidemii, pod uwagę wzięta była dotychczasowa sytuacja na świecie, czynniki meteorologiczne, możliwości służby zdrowia i kondycję zdrowotną społeczeństwa, a także przestrzeganie obostrzeń nakładanych przez państwo. Zgodnie z tymi danymi szacuje się, że epidemia w Polsce może potrwać do połowy kwietnia. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje aktorka znana z wielu seriali TVN i TVP. Niewyobrażalnie smutna wiadomość

2. Z ostatniej chwili: wiadomo, co z próbną maturą i egzaminem 8-klasisty. Zapadła oficjalna decyzja

Ryszard Łukoś stwierdził, że najgorszy okres związany z rosnącą liczbą zachorowań będzie wynosił w Polsce aż 48 dni. Zgodnie z opracowanymi danymi, pomiędzy 28 marca a 8 kwietnia zauważalny będzie największy wzrost zachorowań na koronawirusa, może on wynosić około 400 na dobę. 

p>Najlepsze newsy dnia: 

  1. Nowe objawy koronawirusa. Lepiej ich nie lekceważyć
  2. Który piłkarz zarabia najwięcej na świecie? "France Football" ujawnia najbogatszą trójkę
  3. Ważny apel papieża Franciszka. Poprosił o jedną rzecz, podał datę 25 marca
  4. Syn słynnej aktorki przekazał tragiczne wieści. Zmarła wczoraj na koronawirusa
  5. Pilny apel sanepidu, trwają poszukiwania uczestników mszy. Jedna z osób miała koronawirusa, wielkie niebezpieczeństwo
  6. Zła wiadomość, cenny produkt dla wszystkich już jest limitowany. Inspekcja Handlowa komentuje

źródło: Polsat News

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News