Polsat przekazał informacje o koszmarnym wypadku. Daniel Olbrychski został przewieziony do szpitala

Polsat przekazał informacje o koszmarnym wypadku. Daniel Olbrychski został przewieziony do szpitala Źródło: pikio.pl

Polsat przekazał nieprawdopodobnie przykre informacje. Legendarny aktor - Daniel Olbrychski musiał być hospitalizowany i przewieziony do szpitala po koszmarnym wypadku, jakiego doznał. Żona artysty zabrała głos w sprawie stanu swojego męza.

Polsat poinformował dzisiejszym wieczorem o bardzo przykrej sytuacji. Legenda polskiego kina - Daniel Olbrychski został hospitalizowany i przeniesiony do szpitala po tym, jak doznał urazu głowy spowodowanego uczestnictwem w wypadku. Żona artysty, Krystyna Demska-Olbrychska, postanowiła skomentować sprawę i powiedzieć fanom, jak czuje się legendarny artysta.

Polsat informuje o wypadku Olbrychskiego. Przykre wiadomości dla fanów

Według ustaleń telewizjiPolsat, kultowy aktor miał wypadek na prowadzonym przez siebie skuterze w niedaleko stadniny w Żółwinie. Aktor miał spaść z pojazdu i doznać urazu głowy oraz innych części ciała. Według świadków Olbrychski był cały we krwi i w siniakach.

Do rannego Daniela Olbrychskiego czym prędzej przyjechała karetka pogotowia ratowniczego z Otrębusów. Sanitariusze opatrzyli i przebadali aktora. Jego stan był jednak na tyle słaby, że sanitariusze podjęli decyzję o przewiezieniu artysty do szpitala. Jak na razie nie mamy doniesień od lekarzy na temat tego, jak poważny jest uraz Olbrychskiego, ale komentarz w tej sprawie zabrała małżonka odtwórcy roli Andrzeja Kmicica.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Żona Olbrychskiego zabiera głos w sprawie wypadku męża

Krystyna Demska-Olbrychska, która była proszona o komentarz w sprawie, wyznała, że na szczęście jej mąż czuje się bardzo dobrze i planuje wprost ze szpitala jechać na premierę filmową obrazu ""Van Gogi"

- Mąż miał niegroźny wypadek. Został przewieziony do szpitala, gdzie założono mu opatrunek na głowę. Jeszcze dzisiaj będzie na premierze filmu "Van Gogi" - mówi małżonka kultowego artysty

Dzisiaj grzeje: 1. Wyszło na jaw, co dziś robi Pola Raksa. To wprost nie do uwierzenia, można już tylko płakać
2. Polsat przekazał pilne wiadomości od IMGW. Wydano ostrzeżenia pogodowe dla 5 województw

Dieję, że wypadek rzeczywiście nie był tak groźny, jak opisuje to małżonka i że aktor kochany przez miliony Polaków wróci szybko do zdrowia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zbiorowo gwałcili kobietę i wszystko nagrywali. Ale najgorsze zrobili na sam koniec
  2. Mąż oskarżył ją o tak okrutne rzeczy, że zabierze się za nią prokuratura. Wstrząsające doniesienia o gwieździe "Na Wspólnej", Sylwii Gliwie
  3. Drugiego dnia po śmierci żony otworzył jej szafę. Dotarło do niego co znalazł i nie mógł przestać płakać
  4. Tadeusz Rydzyk uderza w Polsat i TVN. Wplata Maksymiliana Kolbe
  5. Waloryzacja emerytur 2020. OGROMNE podwyżki, znamy już datę

Źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News