Gwiazdor kultowego serialu emitowanego w telewizji Polsat wiele lat ukrywał, że jest homoseksualny. Prawie nikt o tym nie wiedział

Gwiazdor kultowego serialu emitowanego w telewizji Polsat wiele lat ukrywał, że jest homoseksualny. Prawie nikt o tym nie wiedział Źródło: .

Telewizja Polsat, cieszyła się naprawdę pokaźnymi wynikami oglądalności, gdy przez kilka lat, emitowała kultowy serial. Fanów produkcji i miłośników głównego aktora nieustannie przybywało. Mimo to, niewielu wiedziało, że ich ulubieniec jest homoseksualistą.

Polsat, jako jedyna polska telewizja, emitował tak znany, zagraniczny serial. Ludzie na całym świecie śledzili każdy odcinek, by móc oglądać historię głównego bohatera, za którym kobiety wprost szalały. Choć uważały go za prawdziwy ideał mężczyzny, zdecydowana większość z nich nie miała pojęcia, że aktor jest gejem. On sam przez lata ukrywał ten fakt. 

Gwiazdor serialu emitowanego w telewizji Polsat ukrywał, że jest gejem

Chyba każdy słyszał o "Prison break. Skazany na śmierć" i raczej nie ma osoby, która nie widziała choć jednego odcinka. Amerykański serial okazał się prawdziwym hitem nie tylko za oceanem, ale i w Polsce, czy wielu innych krajach. Nic dziwnego, bowiem Wentworth Miller, aktor grający główną postać zachwycał swoją urodą i przyciągał do siebie coraz większą rzeszę fanek. Mimo że niemalże każda z nich, z dokładnością interesowała się jego życiem prywatnym, tylko niewielkiej ilości udało się dotrzeć do informacji na temat jego orientacji seksualnej. 

Aktor skrzętnie ukrywał fakt, że jest gejem, dlatego przez wiele lat, mało kto o tym wiedział. Dopiero po tak długim czasie, Miller zdecydował się publicznie wyjawić prawdę, w czym jak się okazuje, miał swój głębszy cel. Gwiazdor chciał w ten sposób pomóc wszystkim osobom, które boją się otwarcie mówić o swojej orientacji, mając poczucie, że nie zostaną zrozumiane. Wentworth doskonale wiedział, że strach przed prawdą i brak akceptacji, może doprowadzić do potwornej tragedii. 

Aktor chciał popełnić samobójstwo 

Miller, choć zrobił to z wielkim bólem i niepewnością, otwarcie przyznał, że ma za sobą kilka prób samobójczych

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Pierwszy raz chciałem się zabić, gdy miałem 15 lat. Poczekałem, aż moja rodzina wyjedzie na weekend, byłem sam w domu i połknąłem całą buteleczkę pigułek. Nie pamiętam, co się stało w ciągu najbliższych dni, ale jestem pewien, że w poniedziałek rano wsiadałem do szkolnego autobusu, udając, że wszystko było w porządku - wyznaje. 

Aktor przyznaje, że to właśnie wieloletnie ukrywanie swojej orientacji, doprowadziło go do takiego stanu. Wentworth bał się reakcji otoczenia, dlatego przez tak długi czas, starał się dostosować do "standardów" społeczeństwa i wyprzeć ze swojej świadomości, że postępuje wbrew swoim uczuciom. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polak pokrył tatuażami całe ciało. Potem się wykastrował. Jego wygląd przeraża
  2. Aktorka TVP przez lata była katowana przez męża. To znany i wpływowy mężczyzna. Piekło trwało 8 lat
  3. To straszne, że nikt z tym nic nie zrobił. Anna Przybylska walczyła nie tylko z rakiem
  4. Wszystko się nagrało. Wiatr podwiał jej sukienkę, a widoku czerwonego krocza Anny Muchy długo nie zapomnicie
  5. Mąż spisywał wszystkie powody, dla których żona odmawiała mu współżycia. Pękniecie ze śmiechu gdy zobaczycie, co wymyślała
  6. Nie żyje reprezentant kraju, umierał w męczarniach. TVN: otrzymał 318 ciosów

Źródło: tvn24

Następny artykuł