Polsat przekazał druzgoczący apel polskiej rodziny, każda pomoc jest na wagę złota. W szpitalu mogli podmienić ich dzieci

Polsat przekazał druzgoczący apel polskiej rodziny, każda pomoc jest na wagę złota. W szpitalu mogli podmienić ich dzieci Źródło: facebook.com Zaginieni przed laty

Polsat przekazał niezwykle dramatyczny apel polskiej rodziny. Okazuje się, że w szpitalu mogło dojść do podmienienia dzieci. Teraz rodzice proszą o jakąkolwiek pomoc, każde informacje mogą okazać się kluczowe dla sprawy.

Polsat przekazał ważne informacje. Rodzina zwraca się do wszystkich o pomoc w odnalezieniu dziecka. Sprawa jest bardzo poważna i niestety wciąż pojawia się więcej pytań niż odpowiedzi. 

Pilny apel polskiej rodziny, Polsat nagłaśnia sprawę. W szpitalu mogło dojść do podmienienia dzieci

Małżeństwo z gm. Szydłowiec w województwie mazowieckim zwraca się do Polaków z ważną prośbą. Poszukują swojego dziecka, które przyszło na świat w radomskim szpitalu 34 lata temu. Okazuje się, że zupełnie niedawno państwo Zielińscy dowiedzieli się, że syn, którego wychowywali przez ten cały czas, nie jest ich biologicznym dzieckiem. Podejrzewają, że w dniu porodu mogło dojść do podmienienia noworodków. Sprawa opisywana jest również na facebookowym profilu "Zaginieni przed laty".

- 25 maj 1986 rok. Szpital w Radomiu przy ul. Tochtermana - pani Elżbieta w pełnej narkozie rodzi dziecko przez cesarskie cięcie. [...] Zaraz po wybudzeniu z narkozy pani Elżbieta widziała maleństwo, ale nie była w stanie nic zapamiętać. Dopiero po kilkunastu godzinach pielęgniarka przywiozła go do karmienia. I właśnie wtedy dowiedziała się, że to chłopiec (3200g waga - 50 cm długości, A Rh(+) grupa krwi). Gdy tylko pani Elżbieta chciała nakarmić piersią Macieja, on zaczął płakać, za nic nie chciał pić mleka od matki, więc karmiono go butelką - to też nie uspokajało malucha - czytamy na stronie "Zaginieni przed laty".

Z biegiem lat małżeństwo coraz bardziej zauważało, że chłopiec nie jest do nich podobny. Wspólnych cech nie mogli dostrzec również z rodzeństwem. 

- Wszystkich synów darzyliśmy jednakową miłością i traktowaliśmy tak samo, jednak Maciek był zawsze oziębły w stosunku do nas, nie chciał się przytulać. Nie utrzymywał też bliskich kontaktów z braćmi, ani nie chciał uczestniczyć w żadnych spotkaniach rodzinnych. Po prostu od początku czuł się u nas obco - mówiła dla Polsat News pani Elżbieta Zielińska. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

O tym, że Maciej nie jest ich synem, państwo Zielińscy dowiedzieli się w niezwykle brutalny sposób. Po licznych kłótniach z chłopakiem, gdy wyprowadził się z domu i zaczął wieść życie na ulicach, do drzwi małżeństwa zapukała policja z informacją o pożarze, w którym zginęło dwóch młodych mężczyzn. 

- Ciało jednego z nich zostało zidentyfikowane od razu. Zwłoki drugiego natomiast są tak zwęglone, że pan Zieliński nie jest w stanie rozpoznać ciała. Konieczne są testy DNA. Materiał genetyczny pobierają od pana Januarego - ojca Macieja. Po dwóch tygodniach przychodzi wynik - jego DNA nie zgadza się z DNA pobranym ze zwłok - czytamy na "Zaginieni przed laty". 

Kolejne badania dawały ten sam wynik. W końcu dla rodziny stało się jasne, że Maciej nie był ich biologicznym synem. Państwo Zielińscy postanowili za wszelką cenę odnaleźć swoje dziecko, ale do dziś w sprawie nie nastąpił żaden przełom. Apelują do wszystkich o pomoc. 

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczne wiadomości obiegły media, szef partii przeżywa osobisty dramat. Nie żyje jego ojciec

2. 1400+ nie dla każdego? Trzeba się spieszyć

- Do dziś nie wiadomo,co stało się w Szpitalu w Radomiu przy ul. Tochtermana, 25 maja 1986. Czy doszło do przypadkowej pomyłki? [...] Pani Elżbieta i pan January nie chcą niszczyć czyjegoś życia, chcą wiedzieć, że ich upragnione dziecko trafiło w dobre ręce, jest zdrowe i szczęśliwe. Prosimy o kontakt kobiety, które w tym czasie rodziły dzieci w tym szpitalu - dodano na stronie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wybierasz się na grzyby? Musisz niezwykle uważać, możesz słono zapłacić, nawet do 500 zł
  2. Tak wyglądało wesele Anny i Roberta Lewandowskich. Tych zdjęć nie widział jeszcze nikt (FOTO)
  3. Pies codziennie czekał przy skrzynce na listy. W końcu zauważył listonosza, reakcja rozkłada na łopatki
  4. Grażyna Torbicka zdradziła gorzki sekret udanego związku. Dla wielu rada okaże się totalnym zaskoczeniem
  5. Magda Narożna ma zdjęcia, które podnoszą ciśnienie milionom Polaków. Nie każdy odważyłby się tak pozować
  6. Prezydent podjął decyzję, Polacy mogą dostać nawet 4200 zł. Trzeba się spieszyć, jest warunek

Źródło: Facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News