Wielka żałoba w rodzinie gwiazdy TVP i Polsatu. Po wygranej z ciężką chorobą przyszła pora na niespodziewany dramat

Wielka żałoba w rodzinie gwiazdy TVP i Polsatu. Po wygranej z ciężką chorobą przyszła pora na niespodziewany dramat Źródło: .

Gwiazda stacji Polsat przechodzi niewyobrażalnie trudne chwile. Po długiej i wyczerpującej walce z chorobą, mimo tak wielu nadziei, wydarzyło się najgorsze.

Aktorka znana między innymi z produkcji stacji Polsat, nie ukrywała, że przyszło jej zmierzyć się z koszmarną chorobą, Wytrwale walczyła o lepsze jutro, a gdy w końcu mogła odetchnąć z ulgą wydarzyło się coś, czego nikt nie był w stanie przewidzieć. Z tak wielką stratą trudno jest się pogodzić. 

Gwiazda stacji Polsat nie mogła tego przewidzieć. Po długiej walce o zdrowie nadszedł niespodziewany dramat 

Alżbieta Lenska nigdy nie ukrywała, że zmaga się z nowotworem. Po tym, jak w 15 maja 2018 roku trafiła do szpitala na skutek pęknięcia tętnika, fani przeżyli chwile grozy. W mozolnej i trudnej walce z chorobą gwiazdę TVN i Polsatu wspierali nie tylko bliscy, ale i obserwatorzy, którzy każdego dnia zamieszczali pod jej zdjęciami wiele słów otuchy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Aktorce w końcu udało się pokonać raka i z nową motywacją stanąć na nogi. Alżbieta zaczęła coraz śmielej wracać na salony, a gdy wszyscy byli wręcz przekonani, że teraz będzie już tylko lepiej, nadszedł porażający dramat. Celebrytka za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie z wielkim bólem przekazała, że zmarł jej ukochany kuzyn, który trwał przy niej w walce z chorobą. Lenska nie kryje, że nie potrafi pogodzić się z jego odejście, jednak nie zdecydowała się na ujawnienie przyczyn śmierci. 

Dzisiaj grzeje: 1. Matka wyskoczyła z okna. Wcześniej zrobiła córce niewybaczalną rzecz

2. Dramatyczny wypadek szkolnego autobusu. Nie żyją dzieci

- Mój kuzyn Marek, ten przystojniak na zdjęciu, zawsze był aniołem chodzącym po ziemi. Miałam szczęście wychować się z tym cudnym, niesamowicie mądrym człowiekiem. To On zawsze martwił się o mnie, sprawdzał, jak się czuję i dawał wskazówki, jak cieszyć się życiem. Pisał listy na pięknym papierze, cenił każdą chwilę i pięknym głosem opowiadał wspaniałe historie. Po tym, co mi się stało, przyjechał bez mrugnięcia okiem, aby upewnić się, że na pewno żyję. (...) Nie potrafię zrozumieć jednak nadal, dlaczego życie pisze swoje scenariusze i nie konsultując się z nikim zabrało parę dni temu akurat Jego... tak bardzo anioły za Nim tęskniły? Mam nadzieję, że to właśnie był powód... oby przyjęły go u siebie z otwartymi skrzydłami - napisała pod poruszającym, czarno-białym zdjęciem z Markiem. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Mój kuzyn Marek, ten przystojniak na zdjęciu, zawsze był aniołem chodzącym po ziemi. Miałam szczęście wychować się z tym cudnym, niesamowicie mądrym człowiekiem. To On zawsze martwił się o mnie, sprawdzał jak się czuję i dawał wskazówki jak cieszyć się życiem. Pisał listy na pięknym papierze, cenił każdą chwilę i pięknym głosem opowiadał wspaniałe historie. Po tym co mi się stało przyjechał bez mrugnięcia okiem aby upewnić się, że na pewno żyję. Zapewniałam go, że wszystko będzie dobrze i nie ma czym się martwić. Nie potrafię zrozumieć jednak nadal dlaczego życie pisze swoje scenariusze i nie konsultując się z nikim zabrało parę dni temu akurat Jego...tak bardzo anioły za Nim tęskniły? Mam nadzieję, że to właśnie był powód...oby przyjęły go u siebie z otwartymi skrzydłami🤍 🖤Rest in peace my love cousin🖤 #hope #my #grief #will #turn #quick #into #inspiration #to #live #thank #you #for #all #wisdom #i #got #from #You #poczytajcie #jego #wiersze @marekpiszewiersze #a #poznacie #piękną #duszę

Post udostępniony przez Alżbeta Lenska (@betalenska)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kolor stolca może być pilnym alarmem o Twoim zdrowiu. Jeden z nich świadczy o raku i innych paskudnych chorobach
  2. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  3. W sieci pojawiło się wyjątkowo intymne nagranie gwiazdy TVN. Miało trafić tylko do jej partnera, zobaczyli wszyscy
  4. Kupił używany telefon, później przejrzał jego zawartość. Obejrzał zapisany filmik i zamarł z przerażenia
  5. Genialny trik na rozklepywanie kotletów schabowych. Będą idealnie równe, goście padną z wrażenia

Źródło: instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News