Już wiadomo, kogo zobaczymy na Sylwestrze z Polsatem! Lista gwiazd zaskakuje, fani Sławomira będą załamani

Już wiadomo, kogo zobaczymy na Sylwestrze z Polsatem! Lista gwiazd zaskakuje, fani Sławomira będą załamani Źródło: Instagram / Sławomir

Polsat zapowiada, czego mogą oczekiwać widzowie podczas Sylwestra. Lista gwiazd, które pojawią się podczas imprezy stacji telewizyjnej, jak zwykle jest imponująca, ale pewien szczegół może wstrząsnąć fanami Sławomira.

Polsat podzielił się z fanami informacjami dotyczącymi nadchodzącej imprezy sylwestrowej. Odbędzie się ona po raz kolejny na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Sylwestrowa Moc Przebojów jak zwykle zaskakuje udziałem wielu gwiazd. Już w zeszłym roku było bardzo obficie, jednak fani Sławomira mogą być w tym roku załamani. 

Polsat informuje o uczestnikach Sylwestrowej Mocy Przebojów

Poprzedni rok żegnali wówczas między innymi Maryla Rodowicz, Sławomir i Kajra, Michał Szpak, Michał Wiśniewski, Grzegorz Hyży, Ewa Farna, Ewelina Lisowska, Feel, Enej, Mateusz Ziółko, Piersi, Cleo, Ola Szwed i Łobuzy. Poza tym w zeszłym roku Polsat jak zwykle zaprosił zagraniczną gwiazdę - na przełomie 2018 i 2019 była nią Liz Mitchell, która przypomniała imprezowiczom największe hity legendarnej grupy Boney M.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Co prawda nie ma jeszcze całej listy gości polsatowskiego Sylwestra - organizatorzy dawkują informacje, starając się utrzymać fanów w napięciu - ale pierwsze nazwiska padły przy okazji emisji programu "Twoja twarz brzmi znajomo".

Zagraniczni goście są z pewnością znani Polakom z hitów, które po raz pierwszy miały okazję wpaść im w ucho w latach dwutysięcznych. Chodzi o DJ BoBo i oraz Captain Jacka, autorów takich przebojów jak "Chihuahua", "There is a party" i "Everybody". Trzecią międzynarodową sławą, która zagości na Stadionie Śląskim w Chorzowie ma być La Bouche, czyli zespół, którego hity podbijały niegdyś europejskie dyskoteki. Debiutancka płyta tej formacji ukazała się w 1995 pod tytułem "Sweet Dreams" i zawierała przeboje takie jak "Be My Lover", "I Love to Love" i "Ola Ola e".

Fani Sławomira będą wściekli

Widzowie mogą też spodziewać się wielu polskich gwiazd, w tym Michała Szpaka, zespołu Feel, Eneja, Longa & Juniora, Ronnie Ferrari oraz Daj To Głośniej. Fani Sławomira i Kajry również będą mieli okazję zobaczyć swojego ulubionego wykonawcę na imprezie Polsatu, chociaż w porównaniu z zeszłym rokiem mogą być niesamowicie zawiedzeni.

Dzisiaj grzeje: 1. Udawali śmierć własnego dziecka, by wzbudzić współczucie. Zapomnieli o jednym ważnym szczególe

2. Ślad po niej zaginął po wybuchu wielkiej afery. Są doniesienia o Jolancie Pieńkowskiej

Podczas Sylwestra 2018/2019 Sławomir i Kajra występowali bowiem na dwóch konkurencyjnych imprezach, TVP i Polsatu - z jednej na drugą zostali przetransportowani helikopterem. W tym roku jednak wszystko wskazuje na to, że Sławomir na dobre rozstał się z TVP i wystąpi tylko na imprezie Polsatu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Córeczka urodziła się z sercem na wierzchu. Zdjęcie nie dla wrażliwych
  2. W nocy zobaczył małe dziecko na drodze. Podszedł bliżej i nogi się pod nim ugięły, widok będzie go prześladował do końca życia
  3. Zrozpaczona rodzina pochowała psa. Za 14 godzin usłyszeli drapanie do drzwi i pobledli
  4. Nowy pomysł na sfinansowanie emerytur. Kościołowi się nie spodoba
  5. Najbiedniejsi dostaną po 1600 ZŁOTYCH! Projekt ustawy już jest gotowy

źródło: interia

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News