Dramat na Bałtyku. Tonie kuter, trwa desperacka akcja ratunkowa

Dramat na Bałtyku. Tonie kuter, trwa desperacka akcja ratunkowa Źródło: .

Polsat przekazuje mrożące krew w żyłach informacje. Na Morzu Bałtyckim doszło do tragedii, która wymagała natychmiastowej interwencji służb ratowniczych. Akcja wciąż trwa.

Polsat podaje szokujące informacje. Jak możemy się dowiedzieć, na Morzu Bałtyckim tonie kuter. Ratownicy błyskawicznie przystąpili do akcji, aby ocalić życie załogi. Sytuacja jest naprawdę poważna i trudno przewidzieć, jak długo jeszcze mogą potrwać działania służb. Polacy z niecierpliwością czekają na kolejne informacje.

Polsat podaje szczegóły wypadku na Bałtyku 

Poniedziałek, choć słoneczny, rozpoczął się od wyjątkowo dramatycznego zdarzenia. Na Morzu Bałtyckim na wysokości Dziwnowa doszło do  wypadku. Tonie kuter KOŁ 212 z Kołobrzegu, na którym znajduje się czteroosobowa załoga. Łódź z każdą chwilą nabiera wody, dlatego wezwane na miejsce zdarzenia służby, starają się działać jak najszybciej. jak do tej pory nie pojawiło się zbyt wiele komentarzy ze strony ratowników, jednak głos postanowił zabrać rzecznik Morskiej Służby z Gdyni, który ujawnił, jakie jednostki stawiły się do pomocy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Do akcji zadysponowano dwie jednostki - statek ratowniczy Cyklon, który stacjonuje na stałe w Dziwnowie i śmigłowiec Marynarki Wojennej z Darłowa. Śmigłowiec powinien już podbierać poszkodowanych. Rybacy ubrani w środki ratunkowe czekali na nadejście pomocy - przekazuje Rafał Goeck, rzecznik prasowy Morskiej Służby Poszukiwania i Ratownictwa SAR w Gdyni.

Dzisiaj grzeje: 1. Wyznanie pierwszej damy mrozi krew w żyłach. Kilka lat temu poroniła

2. Po koncercie Martyniuka znaleźli zwłoki polityka PiS. Tragiczną śmierć nagrała kamera monitoringu

Zgłoszenie dotarło do Morskiego Ratowniczego Centrum Koordynacyjnego w Gdyni około godziny 8:20. Jak podają media, akcja ratowników wciąż trwa, dlatego nie pojawiło się jeszcze zbyt wiele informacji na temat stanu załogi kutra. Na szczegółowe i przede wszystkim potwierdzone doniesienia trzeba najprawdopodobniej zaczekać jeszcze kilka godzin. Niewykluczone, że sprawą zajmie się miejscowa policja, która rozpocznie badania dokładnych okoliczności wypadku, jednak nie są to potwierdzone informacje. W chwili obecnej trudno wywnioskować, co mogło spowodować katastrofę.  

Najlepsze newsy dnia:

  1. Prawie 2 mln Polaków z podwyżką. Niektórzy zgarną dodatkowe TYSIĄCE!
  2. Tuż przed ślubem dostała wiadomość od byłej swojego narzeczonego. Gdy zobaczyła zdjęcia, prawie zemdlała
  3. Gigantyczna strata wybitnego Polaka. Twórca polskich banknotów nie żyje
  4. Pies bawił się na tyłach ogrodu, 2 miesiące później umierał w męczarniach. Wszystko przez niepozorną roślinę, lekarze błagają właścicieli o ostrożność
  5. 40-latek poszedł na grzyby do lasu. Po tygodniu jego rodzina dokonała fatalnego odkrycia, ich życie już nigdy nie będzie takie samo

Źródło: polsat news 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News