Polsat przekazał druzgoczące wiadomości. Nie żyje uwielbiany dziennikarz i operator

Polsat przekazał druzgoczące wiadomości. Nie żyje uwielbiany dziennikarz i operator Źródło: .

Polsat poinformował o śmierci jednego ze swoich najlepszych i nieocenionych dziennikarzy. Mężczyzna był również profesjonalnym operatorem, dla stacji to nieoceniona strata. Jego znajomi nie mogą uwierzyć w to, że tak szybko odszedł.

Polsat przekazał smutne wiadomości. Zmarł nieoceniony pracownik stacji, dziennikarz i operator w jednym. Pozostaną po nim wspomnienia i dziesiątki zrealizowanych materiałów.

Polsat: nie żyje Jarosław Matul

W nocy z 19 na 20 stycznia 2020 roku zmarł dziennikarz i operator, Jarosław Matul. Był współtwórcą wielu emocjonujących materiałów i reportaży. Dzięki swojemu zaangażowaniu i ogromnej wiedzy był wzorem dla wielu nowych dziennikarzy. Wieść o tym, że nie żyje, wstrząsnęła pracownikami całej stacji. Wszyscy jednak wiedzieli, że zmaga się z ciężką chorobą.

- Kilkanaście lat temu starałam się ściągnąć Jarka do Polsatu. Wiedziałam, że gdy obejmie placówkę w Słupsku, w gdańskim oddziale będziemy spokojni, że na Wybrzeżu Środkowym wszystko będzie ogarnięte - wspomina go koleżanka, Anna Gonia, reporterka Polsat News.

"Nigdy nie zawodził". Znana jest data ostatniego pożegnania

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jarosław Matul od dłuższego czasu zmagał się z ciężką chorobą. Wszyscy trzymali kciuki, aby wyszedł z tego cało i wrócił do redakcji, by pracować i rozsiewać pozytywną energię. Niestety, pracownicy pożegnają dziennikarza i operatora 23 stycznia - wtedy zaplanowano jego pogrzeb. Uroczystości żałobne zaczną się o 12:40 na Starym Cmentarzu w Słupsku.

Dzisiaj grzeje: 1. Lawina hejtu na Martynę Wojciechowską. Wszystko przez słowa o depresji
2. Karol Strasburger zdradził, czego żałuje. Przykre słowa zwłaszcza dla córeczki

Anna Gonia wspomina również, że słowo dane przez Jarosława było święte, nigdy nie zawodził i pilnował swoich obowiązków.

- Nawet, gdy miał wolne, wiedział, co dzieje się w Jego okolicach. Był operatorem i dziennikarzem w jednym. Dziennie przemierzał setki kilometrów - opowiada pracownica Polsatu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Rozliczenie z małżonkiem wcale nie takie proste. Łatwo możesz być oskarżony o fałszywe zeznania
  3. Groza na południu Polski. Księża szli na kolędę, nagle rozległy się strzały, służby postawione na nogi
  4. Mama wpadła w panikę, mleko dla dziecka nagle zrobiło się różowe. Dopiero po chwili doszło do niej, co zrobiła
  5. Nie mieści się w głowie, koleżanki ją przytrzymywały, a trener zmuszał do rozstawienia nóg. Nagranie trafiło do sieci

Źródło: Polsat News

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News