Wpadka gwiazd Polsatu. Nie zabezpieczyli się, zagraża im śmiertelna choroba

Wpadka gwiazd Polsatu. Nie zabezpieczyli się, zagraża im śmiertelna choroba Źródło: Fot. Instagram/Love Island

Gwiazdy telewizji Polsat zaliczyły wielką wpadkę. Jedna decyzja może tragicznie odmienić ich los, teraz zagraża im bowiem śmiertelna choroba. Z pewnością nie zdawali sobie sprawy z konsekwencji swojego czynu.

Polsat przyniósł im rozpoznawalność, dzięki której mogą teraz rozwijać swoje skrzydła w świecie show-biznesu. Jako aspirujące gwiazdy, chętnie dzielą się swoim życiem w mediach społecznościowych, by utrzymać jak najlepszy kontakt z fanami i przede wszystkim, by poszerzać grono odbiorców. Niekiedy zdarza im się zdradzić naprawdę wiele, a przekazywane informacje budzą wielkie emocje wśród ich wielbicieli. Wiele wskazuje na to, że tym razem nie jest inaczej. Wschodzący celebryci przyznali, że się nie zabezpieczyli, może więc zagrażać im śmiertelna choroba. 

Spontaniczna decyzja gwiazd telewizji Polsat. W ferworze emocji zaliczyli wielką wpadkę 

27-letnia Sylwia Madeńska i 26-letni Mikołaj Jędruszczak, po udziale w kontrowersyjnym programie "Love Island", postanowili zrobić poważny krok w stronę swojej przyszłości. Spontanicznie zadecydowali, że lecą do Afryki Zachodniej, by pomagać tamtejszym dzieciom, żyjącym w skrajnej biedzie. 

Celebryci zorganizowali nawet zbiórkę, prosząc swoich fanów o wpłacenie choćby symbolicznej złotówki. Za zebrane pieniądze chcą zakupić książki i zeszyty dla najmłodszych oraz żywność, na którą nie stać lokalnych mieszkańców. Choć decyzja była bardzo spontaniczna, Mikołaj i Sylwia zaplanowali wszystko najlepiej, jak potrafili. Jednak w ferworze szaleńczych przygotowań zapomnieli o jednej, niezwykle istotnej kwestii, a dokładniej o zabezpieczeniu swojego zdrowia. 

Udając się do Gambii, oboje powinni się zaszczepić, by uniknąć zarażenia malarią. Nie jest to, co prawda, wymóg konieczny, jednak zalecany przez lekarzy, gdyż jedna szczepionka może uchronić ich przed śmiertelną chorobą. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nie zabezpieczyli się, teraz zagraża im śmiertelna choroba 

W czasie licznych wywiadów nie taili, że zupełnie zapomnieli o tak istotnej kwestii. Zdawali się jednak niezbyt przejmować sytuacją, choć zagraża im zakażenie śmiertelną chorobą, na którą każdego dnia umiera około 3 tysięcy osób na całym świecie. Co najważniejsze, organizmy ludzi żyjących m.in. w Europie, są mniej odporne na malarię, dlatego gdy wchodzą w kontakt z mieszkańcami Afryki Zachodniej, którzy żyją w potwornych warunkach sanitarnych, stają się jeszcze bardziej narażeni. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje jedna z najpiękniejszych kobiet na świecie. Tuż przed śmiercią mogła zostać zgwałcona

2. Straszne informacje o tragedii w polskiej miejscowości. Nie żyją uczniowie

- Nie planowaliśmy z dużym wyprzedzeniem tego wyjazdu, dlatego nie jesteśmy zaszczepieni na malarię. Musimy zrobić to na last minute albo polecieć na ryzyko. Byłbym w stanie zaryzykować i lecieć bez nich. Te szczepienia nie są obowiązkowe, ale zalecane. To kwestia naszej decyzji - powiedział dla Pomponika Mikołaj.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Od 40 lat nie mył włosów. Efekt zdumiewa
  2. Mięso z kurczaka jest niebezpieczne dla kobiet. Słowa lekarza o zagrożeniu zdrowia wręcz odbierają smak
  3. Dietetyczka przez 12 dni jadła tylko banany. Teraz promienieje, efekt diety oszałamia
  4. Pieniądze znikają z kont. Ogromna awaria w dużym banku w Polsce
  5. "Są atakowani siekierami, oblewani kwasem, a nawet mordowani czy podpaleni w miejscu pracy". Wszystko przez 500 plus

Źródło: pomponik 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News