Pavlović nie zostawiła na Kurdej-Szatan suchej nitki. Gdy Grabowski usłyszał te słowa, powiedział, że mu niedobrze

Pavlović nie zostawiła na Kurdej-Szatan suchej nitki. Gdy Grabowski usłyszał te słowa, powiedział, że mu niedobrze Źródło: Facebook/Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

W hitowym programie Polsat "Taniec z Gwiazdami" swoim tańcem popisała się Barbara Kurdej-Szatan. Gdy stanęli przed jury, miny im zrzedły. Iwona Pavlović nie zostawiła na nich suchej nitki.

W telewizji Polsat leci już dziesiąta decyzja hitowego programu "Taniec z Gwiazdami". Jedną z bardziej obserwowanych gwiazd w tym programie jest Barbara Kurdej-Szatan, która tańczy w parze z tancerzem Jackiem Jeschke. Tym razem niestety nie mogli liczyć na pozytywne noty.

Polsat pokazał taniec Barbary Kurdej-Szatan. Iwona Pavlović nie była zadowolona z ich występu

Barbara Kurdej-Szatan w pierwszym odcinku "Tańca z Gwiazdami" zaliczyła fenomenalny występ. Po wyjątkowo dobrym tango zdobyła wtedy aż 29 punktów, na zaledwie 30 możliwych. Wszyscy liczyli na powtórkę, ale niestety - tym razem się to nie udało. Gdy stanęli przed jury, Iwona Pavlović nie pozostawiła suchej nitki na gwieździe. Jurorka zawsze była znana z wyjątkowo ostrych i surowych ocen. Stwierdziła, że ich tańcu wiele brakowało, a przede wszystkim "przeprostów".

Andrzej Grabowski, gdy usłyszał opinię koleżanki z jury, to niemalże zrobił się zielony. Znany aktor sam przyznał, że na słowo "przeprost" niemal z automatu robi mu się niedobrze. Ostatecznie para zebrała zaledwie 22 punkty, co biorąc pod uwagę wynik w poprzednim odcinku, nie jest ze zbyt imponującym wynikiem, szczególnie względem poprzedniego tańca.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Co ciekawe, mimomimo że poprzedni taniec Barbary Kurdej-Szatan zebrał świetne noty, nie wszyscy byli z tego zadowoleni. Znany tancerz Żora Korolyov napisał, że w tangu popularnej aktorki było wiele błędów, oraz przede wszystkim "nie było do rytmu". 30 punktów uznał za nieporozumienie.

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiana gwiazda przez lata ukrywała straszliwą chorobę. Ślady na ciele zasłaniała makijażem, teraz choroba zaatakowała jej twarz [ZDJĘCIA]
2. Nie żyje bohaterka najsłynniejszego ślubu w Polsce

Niektórzy sugerowali, że Barbara Kurdej-Szatan będzie jedną z faworytek, gdyż jest jedną z popularniejszych gwiazd w tej edycji. Zarzucano, że jury może patrzeć na nią przychylniejszym wzrokiem.  Jak widać, tym razem jury nie dało forów aktorce.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Istnieją dwa banalne sposoby, żeby szybko ją zdobyć
  2. Wielka zmiana w dokumentach prawa jazdy. Jeszcze w tym roku
  3. Uwielbiana gwiazda przez lata ukrywała straszliwą chorobę. Ślady na ciele zasłaniała makijażem, teraz choroba zaatakowała jej twarz [ZDJĘCIA]
  4. Gdzie jest grób Witolda Pyrkosza? Wiele osób może się mocno zdziwić
  5. Sceny rozrywają serce. Na premierze filmu Anna Woźniak-Starak nagle zalała się łzami, chwilę później Agnieszka wpadła w rozpacz
  6. Pilne informacje TVN. Po 25 latach rozwiązano zagadkę jednego z najbardziej tajemniczych zaginięć w historii Polski

Źródło: Polsat

Następny artykuł