Polsat przekazał nowe informacje ws. stanu 4-latka, który wypadł z 11 piętra. Lekarze stoczyli dramatyczną walkę o jego życie

Polsat przekazał nowe informacje ws. stanu 4-latka, który wypadł z 11 piętra. Lekarze stoczyli dramatyczną walkę o jego życie Źródło: Unsplash/ Natanael Melchor

Polsat przekazuje informacje odnośnie stanu zdrowia chłopca. Po upadku z okna, lekarze mieli do stoczenia prawdziwą walkę o życie czterolatka. Rezultaty operacji są już podane do wiadomości publicznej.

Polsat spieszy z wiadomościami w sprawie małego chłopca, który wypadł przez okno. Do tragicznych wydarzeń doszło w czwartek ok. godziny 17. Dziecko było samo w domu, ponieważ jego tata przebywał w pracy, a mama wyszła wyrzucić śmieci. Okna w domu były pozamykane. Czterolatek wszedł na krzesło, otworzył okno w mieszkaniu znajdującym się na 11. piętrze i spadł na trawnik pod blokiem.

O całym zdarzeniu pogotowie i policja dowiedzieli się od sąsiadów, którzy widzieli upadek dziecka. Chłopak trafił nieprzytomny do szpitala. Na początku pobytu w szpitalu lekarze byli przekonani, że małemu nic złego się nie stało i ma tylko złamaną nogę. Dla rodziców były to niezwykle budujące i pocieszające informacje. Jednak dobre nowiny szybko zamieniły się w przerażające wieści. 

Najświeższe informacje Polsat News o stanie zdrowia chłopca

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po przeprowadzeniu dokładniejszych badań okazało się, że stan zdrowia 4-latka jest zupełnie inny, a złamana noga to nic przy tym co się dzieje wewnątrz jego organizmu. Na skutek upadku doszło do poważnych obrażeń wewnętrznych. Doszło do wielogodzinnej operacji, która na szczęście zakończyła się sukcesem. 

- Nie możemy przekazywać szczegółowych informacji, ale można się domyślać, że przy takim incydencie obrażenia są wielonarządowe. Najważniejsze jest, że pacjent żyje i że ten stan, chociaż ciężki, jest stabilny. Mamy nadzieję, że jego stan będzie się stopniowo poprawiał - poinformował  rzecznik prasowy Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Toruniu Janusz Mielcarek. Póki co stan 4-latka jest ciężki, ale stabilny. 

Dzisiaj grzeje: 1. Siostry przez 40 lat robiły sobie zdjęcia. Ostatnie wzrusza do łez. Przygotujcie chusteczki
2. Myślał, że nastał spokój, po tym jak wszyscy poznali sekrety jego 16-letniej córki. Wszedł do jej pokoju i zamarł

Jeżeli chodzi o rodzinę chłopca to cieszy się dobrą opinią. Policja nie ma do nich zastrzeżeń, ale nie pozostawia sprawy w zawieszeniu. Prokuratura już prowadzi stosowne postępowanie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Afera w słynnej mleczarni. Miliony Polaków zamiast mleka piło miks z wodą
  2. Agnieszka Woźniak-Starak odejdzie z telewizji i przejmie firmę męża? ”Teraz dzieło jego życia będzie kontynuować jego żona”
  3. 2-latka błagała, by przestał. Dziecko poniosło straszne konsekwencje po brutalnym gwałcie, tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  4. Sąsiedzi skarżyli, że jego pies nie daje im żyć, gdy nie ma go w domu. Właściciel zamontował kamerę, by przekonać się, co wyczynia zwierzak
  5. Najlepsze zapiekanki pod słońcem. Genialne i proste przepisy, które od razu pokochasz

źródło: polsatnews

Następny artykuł