Niesłychane stało się 4 miesiące przed śmiercią najbliższej osoby gwiazdy Polsatu, TVP i TVN

Niesłychane stało się 4 miesiące przed śmiercią najbliższej osoby gwiazdy Polsatu, TVP i TVN Źródło: tvn player

Gwiazda telewizji TVP, TVN i Polsat zdradza swoje największe tajemnice. Szczere wyznanie aktorki może spowodować ciarki na plecach. Jej słowa pozostaną z wami na długo - to niesamowite, co wydarzyło się cztery miesiące przed śmiercią jej najbliżej osoby.

Gwiazda telewizji Polsat,TVN i TVP zdradziła przerażające sekrety dotyczące swoich związków. Zdarzenia związane ze śmiercią jednego z partnerów okazują się być niemożliwe, a wręcz niesłychane. Iza Miko jednak ma na nie dowody.

Gwiazda telewizji Polsat opowiada o skomplikowanej miłości

Izabella Miko przez wiele lat była związana z uzależnionym od narkotyków partnerem. Związek gwiazdy Polsat był szeroko komentowany przez media w kraju. Iza zdradziła w wywiadzie, że to nie był pierwszy uzależniony mężczyzna, z którym była w związku.

- To był jakiś schemat. Ja też musiałam to w sobie zauważyć. Bo, okej, ale dlaczego ja chcę ratować ludzi? To jest taki syndrom, jak ja to mówię "Matka Teresa". I to jest, tak, że chodź, ja ciebie uratuję, a ty mnie pokochasz - powiedziała gwiazda telewizji Polsat. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Izabella Miko mierzyła się z ciężkim problemem, wchodząc w kolejne związki z uzależnionymi mężczyznami, którymi mogłaby się zaopiekować, ale na szczęście znalazła pomoc i dziś potrafi już kochać, bez względu na, to czy może komuś pomóc, czy nie. 

O chwilach przed śmiercią partnera opowiada gwiazda Polsat

W chwili śmierci swojego partnera Izabella Miko znajdowała się na zajęciach jogi. Ćwiczyła, a gdy w pewnym momencie chciała mu wysłać pozytywną energię, okazało się, że nie może tego zrobić. Po zajęciach spojrzała na telefon i okazało się, że ma 27 nieodebranych połączeń. Wtedy już wiedziała, że jej chłopak nie żyje. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wyciekły intymne informacje o Michale Szpaku. Fani już nigdy nie spojrzą na piosenkarza tak samo
2. Bardzo dziwny i niepokojący wpis Tomasza Lisa. Trudno zrozumieć o co mu chodzi

Ze śmiercią partnera Izy Miko wiąże się także wstrząsająca historia. Dokładnie na cztery miesiące przed jego śmiercią zegar zatrzymał się, wskazując godzinę jego śmierci. Izabella Miko ma zdjęcia swoje i partnera, na których widać zegar z godziną, w której mężczyzna później umarł.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nagłaśniamy: Skandal w częstochowskim salonie dla psów. Fryzjer musi odpowiedzieć za swoje zachowanie
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Oceny na świadectwie maturalnym Jana Pawła II ścinają z nóg. Po latach je pokazano
  4. Niesamowite! Córka Kukulskiej wygląda jak mała Anna Jantar
  5. Jeśli ją masz dostaniesz fortunę! Chodzi o nietypową monetę pięciozłotową

źródło: wp

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News