Trwa dramatyczna akcja ratunkowa dzieci w dużym polskim mieście. Polsat: Na miejscu straż pożarna, policja i pogotowie

Trwa dramatyczna akcja ratunkowa dzieci w dużym polskim mieście. Polsat: Na miejscu straż pożarna, policja i pogotowie Źródło: .

Polsat przekazał tragiczne informacje prosto z jednego z dużych, polskich miast. Na miejscu pojawiły się jednostki policji, straży pożarnej i pogotowia ratunkowego. Sytuacja nie wygląda dobrze - ratownicy walczą o życie dzieci.

Polsat podał szczegóły dramatycznej akcji, która trwa od godziny 15:00 w województwie zachodniopomorskim. Nie wiadomo, czy poszkodowane dzieci przeżyją, wszyscy wstrzymali oddech.

Polsat: dramatyczna akcja w zachodniopomorskim

Tragedia w województwie zachodniopomorskim - na miejsce zostały rozdysponowane wszystkie, okoliczne jednostki, takie jak policja, straż pożarna czy pogotowie ratunkowe. Miejsce zdarzenia jest otoczone przez dziesiątki gapiów, a wszyscy śledzą sprawę z zapartym tchem. W Szczecinie ze zbiornika przeciwpożarowego zostały wyłowione dzieci.

Strażacy wydobyli dwójkę dzieci ze zbiornika przeciwpożarowego w rejonie ulic 26 kwietnia i Twardowskiego w Szczecinie. Była to dwójka chłopców w wieku około 12-14 lat, którzy wpadli do zbiornika na terenie byłego złomowiska. Musiał być to nieszczęśliwy wypadek. Prawdopodobnie jeden z nich najpierw wpadł do wody, a drugi postanowił za wszelką cenę go ratować. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od kolegi nastolatków, który znajdował się wraz z nimi na złomowisku.

Chłopcy są pod opieką ratowników medycznych, trwa gorączkowa reanimacja

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sytuacja jest patowa, na miejscu trwa reanimacja chłopców w celu przywrócenia krążenia.

- U chłopców doszło do zatrzymania krążenia, są reanimowani - przekazała rzeczniczka Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego, Paulina Targaszewska.

Dodała również, że na tę chwilę nie może nic więcej powiedzieć, gdyż akcja jest w toku.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje jedna z najpiękniejszych kobiet na świecie. Tuż przed śmiercią mogła zostać zgwałcona
2. Tragiczne wiadomości z centralnej Polski. Samolot runął na ziemię i stanął w ogniu, jest informacja o ofiarach

Na miejscu tragedii pojawili się też nurkowie. Mają oni przeszukać zbiornik w celu znalezienia ewentualnych innych ofiar. Nie wiadomo, ilu chłopców dokładnie było na miejscu zdarzenia. Polsat podał również informację, że wyłowieni nastolatkowie przebywali pod wodą około 30 minut.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Będzie NOWE świadczenie dla rodzin. Premier zapowiedział "wsparcie, jakiego nie było dotąd”
  2. Przed laty matka Kaczyńskich ujawniła własną tajemnicę. Powiedziała też, dlaczego Jarosław jest kawalerem
  3. Fryzura, za którą faceci szaleją. Jest prosta i szybka w wykonaniu, wystarczą 3 minuty, by osiągnąć zachwycający efekt
  4. Mama przez całą dobę szukała pomocy dla 8-letniej córki, która najpewniej została zgwałcona. Oburzająca postawa lekarzy, nie chcieli mieć z nią do czynienia
  5. Zwyrodnialec porwał 11-latkę i bezustannie gwałcił, urodziła mu 9 dzieci, nad którymi się znęcał. Ich agonia trwała 19 lat

Źródło: Polsat News

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News