Tego Polsat nie pokaże. Uczestniczka "Tańca z gwiazdami" naubliżała tancerzowi, wszystko trafiło do sieci

Tego Polsat nie pokaże. Uczestniczka "Tańca z gwiazdami" naubliżała tancerzowi, wszystko trafiło do sieci Źródło: youtube.com/Polsat

Polsat jest zachwycony oglądalnością tegorocznej edycji "Tańca z gwiazdami". Nieco mniej zachwycona jest uczestniczka tego programu, ponieważ została narażona na nieprzychylne komentarze jednego z tancerzy. W końcu nie wytrzymała i dała upust swoim emocjom.

Polsat postawił na kolejne, chwytliwe nazwiska w nowym sezonie "Tańca z gwiazdami" i tak jak się spodziewano, oglądalność jest spora. Jednak na parkiecie nie jest już tak wesoło. Jedna z uczestniczek nie wytrzymała przytyków tancerza i wygarnęła mu wszystko prosto w twarz. Rozmowa trafiła do sieci.

Polsat jest pod ostrzałem jednego z byłych tancerzy programu

W tegorocznym "Tańcu z gwiazdami" pojawił się poczet największych gwiazd i najlepszych tancerzy. Zabrakło jednak m.in. Żory Korolyova, który pomimo udziału w 6 edycjach, nie zdobył miejsca na podium. Stacja nie przedłużyła z nim współpracy, co prawdopodobnie mogło być przyczyną jego niepochlebnych komentarzy na Facebooku. Kiedy tylko wystartował pierwszy odcinek, na bieżąco pisał niewybredne posty, którymi Polsat z pewnością chętnie by się nie chwalił. 

Wyśmiewał m.in. jury, miał wytykać niesprawiedliwe ocenianie oraz nagradzanie wysokimi ocenami słabych występów tylko z sympatii do tancerzy. Dostało się Barbarze Kurdej-Szatan, a o innej parze napisał, że "tańczyli jak inwalidzi". Dodał też, że "TzG zszedł na psy i zdania nie zmieniam". Odpisała mu nawet zastępczyni dyrektora programowego, komentując, że "jest sfrustrowany i ma problem z brakiem zaproszenia do programu". Teraz głos zabrała uczestniczka, Sandra Kubicka.

Wielki konflikt trwa i na pewno szybko się nie zakończy

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Naprawdę poluzuj gacie, bo ci się zaraz poprują, tak to przeżywasz. Już naprawdę się nie odzywaj, bo się tylko pogrążasz jeszcze bardziej. Wszyscy się śmieją z twoich wypowiedzi - to słowa, które poirytowana Sandra Kubicka skierowała do Żory Korolyova.

Wytknęła mu także, że uważa się za wszechwiedzącego, jakby chciał od razu zasiąść w jury i widocznie zapomniał, że ocenia się tu występ gwiazd, a nie tancerzy. Zazwyczaj nikt nie ma styczności z tańcem, dlatego miłe słowa na otuchę się należą.

Dzisiaj grzeje: 1. Gwiazda TVN przez chorobę syna rzuciła karierę. Jest nieuleczalnie chory, dla niego poświęciła wszystko
2. Mama wtarła najstraszniejszą substancję świata w dziąsła dziecka. Nie miało szans na przeżycie

Żora postanowił opublikować na swoim profilu screeny z wiadomości, jakie wysłała mu Sandra, zachęcając jednocześnie do opinii na temat poziomu Sandry Kubickiej. Internauci byli podzieleni.

- Przynajmniej nie próbuję zrobić siebie gwiazdy, obrażając swoich kolegów z branży - odezwała się sama zainteresowana.

- Żora sobie wystawia świadectwo upubliczniając prywatne rozmowy. ŻENADA - napisał jeden z internautów.

- Bardzo dobrze, że upubliczniasz konwersacje oraz bardzo dobrze, że nie boisz się otwarcie mówić o tym, co widzisz oczami zawodowca - inni chwalili postawę tancerza.

Fot. facebook.com/zora.korolyov/

Najlepsze newsy dnia:

  1. MILIONY Polaków oszukanych. Oszuści sprzedawali rozcieńczone mleko
  2. Dramat polskiej piosenkarki. Jej kochanek popełnił samobójstwo, znaleziono go w wannie z workiem foliowym na głowie
  3. Archeolodzy nie mogli wyjść ze zdumienia, Kopali, kiedy nagle ukazała im się twarz Jezusa Chrystusa
  4. Dieta Magdy Gessler podbija Polskę. Schudła w zastraszającym tempie
  5. TVP: Straszna katastrofa lotnicza za granicą! Skrzydło rozcięło dom, pilot wyleciał w powietrze

Źródło: Facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News