Polsat poinformował właśnie o postępach w poszukiwaniach Dawidka. Tego nie spodziewał się nikt

Polsat poinformował właśnie o postępach w poszukiwaniach Dawidka. Tego nie spodziewał się nikt Źródło: screen shot z Polsat News

Polsat poinformował właśnie o aktualnym statusie poszukiwań Dawidka. Policjanci od kilku dni nieustannie koncentrują się na poszukiwaniach Dawidka, który zaginął w środę po południu. Od tamtej pory ślad po dziecku zaginął. Policjanci badając materiały zgromadzone podczas całego śledztwa wysunęli wnioski, których nikt się nie spodziewał.

Polsat podaje najnowsze informacje dot. śledztwa w sprawie zaginięcia Dawidka. Dotychczas przeczesywano wielokrotnie tereny wokół węzła Konotopa, a także wokół lotniska Chopina, gdzie chłopiec dziecka zatrzymywał się. Policja próbuje także odczytać informacje ze smartfona Pawła Ż. To wszystko jednak jeszcze trochę potrwa. W międzyczasie policja, podsumowując dotychczasowe śledztwo, podzieliła się nowymi wnioskami.

Polsat: "Trudno ich zliczyć. Były tu całe ekipy, naprawdę dużo"

W rozmowie ze stacją, mieszkaniec okolicy, która przeczesywana była przez policję wyznał, że w pracę zaangażowanych było naprawdę wielu policjantów. Niemal dzień i noc pracowano na terenach szczególnie zlokalizowanych wokół węzła Konotopa, gdzie ojciec dziecka był dwukrotnie. Pomimo tego nie znaleziono tam żadnych śladów Dawidka.

 - Trudno ich zliczyć. Były tu całe ekipy, naprawdę dużo - komentuje mężczyzna.

Policjanci kilkakrotnie zaglądali niemal w każdy zakątek, gdzie mógłby znajdować się malec. Niestety, póki co, nie udało im się odnaleźć chłopca. Wszystko wskazuje na to, że 5-latek może jeszcze długo nie zostać odnaleziony, choć poszukiwany jest od ponad tygodnia.

Pomimo zastosowania najnowszych technologii, a także najlepszych metod dziecka nie udało się jeszcze odnaleźć

Funkcjonariusze i prokuratura dosłownie załamują ręce. Specjaliści i eksperci, którzy wzięli udział w poszukiwaniach nie mogą uwierzyć w to, że nie natrafiono jeszcze na ślad Dawidka. Zastosowano najnowocześniejsze technologie, w trakcie prac używano dronów, noktowizorów, a także skanowano teren z helikopterów. Profesorowie psychologii ustalali motywy sprawcy, a także przesłuchiwali rodzinę dziecka. Pomimo ogromnej pracy tysięcy zaangażowanych w sprawę ludzi, nie udało się odnaleźć 5-latka. Śledztwo w ostatnich dniach nie posunęło się do przodu ani o krok.

Służby otwarcie mówią już o tym, że przeczesują miejsca, w których ojciec mógł zostawić 5-latka, bądź jego zwłoki.

- Były sprawdzane te obszary, gdzie mógł się pojawić ojciec, który najprawdopodobniej porzucił syna czy - teraz niestety muszę już mówić o tych wersjach najczarniejszych - być może też ciało chłopca - powiedział na antenie Telewizji Republika Rzecznik Komendy Głównej Policji insp. Mariusz Ciarka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Dzisiaj wykorzystywane są te najnowsze technologie, wręcz kosmiczne, a mimo wszystko okazuje się, że można ukryć ofiarę przestępstwa tak, że nie została ona do tej pory odnaleziona - wyznał w rozmowie z Polsat News były policjant Mariusz Sokołowski, który nie krył swojego zdziwienia.

Nie wiadomo, co faktycznie stało się z Dawidkiem. Od momentu jego zaginięcia powstało setki hipotez, z czego wybrano kilka tych najbardziej prawdopodobnych. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna dokładnie przemyślał w jaki sposób ukryć dziecko. Był na tyle perfekcyjny, że po dziecku nie pozostał nigdzie żaden ślad. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. 24-latka zarabia rocznie 200 tysięcy złotych. To, co robi ze swoimi klientami jest tak szokujące, że niewielu miałoby odwagę tego spróbować
  2. Nie żyje Robert. Kochały go tysiące w Polsce i na świecie. Robił zawrotną karierę. Nagła śmierć WSTRZĄSNĘŁA wszystkimi
  3. Śledził żonę, żeby jej pomóc. Potajemnie odkrył prawdę, teraz powinien z wdzięczności nosić ją na rękach
  4. Psycholog powiedziała co teraz czeka mamę Dawidka. Ściska za gardło
  5. Dlaczego policja nie mówi o stuprocentowej pewności ws. znalezienia Dawidka? Ekspert wyjawił niezwykle przykre powody
  6. Ciało Dawida nie znajdowało się w zbiorniku wodnym? Doniesienia reportera, który był na miejscu obiegają media
     

Źródło: Polsat News

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu