Wszyscy do końca wierzyli, że finał będzie inny. Niestety, nie żyje 17-latka

Wszyscy do końca wierzyli, że finał będzie inny. Niestety, nie żyje 17-latka Źródło: Pixabay xaam-fotografiert

Polsat News poinformował, że w środę na skrzyżowaniu alei Włókniarzy i ulicy Konstantynowskiej w Łodzi doszło do tragicznego wypadku. Kierowca samochodu marki Audi wjechał na skrzyżowanie z dużą prędkością, lekceważąc czerwone światło i staranował Fiata Bravę, którym przemieszczała się czteroosobowa rodzina.

Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi, Krzysztof Kopania, poinformował, że w wyniku fatalnej kolizji jedno z trojga dzieci, które znajdowało się w pojeździe, zostało ciężko ranne. Niestety, według doniesień dziennikarzy Polsat News 17-letnia dziewczyna zmarła w szpitalu. Operacja neurochirurgiczna, którą niezwłocznie przeprowadzili lekarze, nie przyniosła oczekiwanych rezultatów. Obrażenia nastolatki były zbyt rozległe i poważne. 

"Polsat News" poinformował o śmierci nastolatki

Do wypadku doszło wieczorem 30 maja. W staranowanym samochodzie znajdowała się 17-letnia dziewczyna, 13-letni chłopiec, 7-letnia dziewczynka oraz ich ojciec. Czterdziestoczterolatek, który doprowadził do tragedii, był pod wpływem alkoholu. Po badaniu przeprowadzonym przez policjantów okazało się, że w jego krwi znajduje się ponad promil alkoholu. Nie miał również uprawnień do prowadzenia pojazdu. Prawo jazdy stracił kilka miesięcy wcześniej. Grozi mu nawet dwanaście lat pozbawienia wolności.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

- Po przeprowadzeniu sądowo-lekarskiej sekcji zwłok, o ile wykaże ona istnienie związku pomiędzy obrażeniami a zgonem, konieczne będzie zmodyfikowanie zarzutów przedstawionych dotychczas 44-letniemu kierowcy, poprzez ujęcie w nich skutków w postaci śmierci dziewczynki. Oprócz niej ranni zostali jej 13-letni brat i 7-letnia siostra, a także 24-latka podróżująca wraz z podejrzanym - wyjaśnił rzecznik łódzkiej prokuratury.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany aktor znany z największych hitów na TVP, TVN i Polsatu. Bardzo smutne informacje

2. Zajada się nimi wielu Polaków. Niestety są bardzo szkodliwe dla zdrowia

To nie pierwszy fatalny w skutkach wypadek w ostatnich dniach. Wczoraj w Warszawie trwała obława na kierowcę, który zaatakował legitymującą go policjantkę. Mężczyzna, który doprowadził do śmierci siedemnastolatki z Łodzi, przyznał się do zarzucanych mu czynów. Wyjaśnił, że w sobotę wypił "kilka brandy i piw". Sąd zdecydował o aresztowaniu mężczyzny. Na wyrok poczeka więc za kratkami. W dniu wypadku w jego aucie znajdowała się pasażerka, która wyszła ze zdarzenia bez obrażeń.
 

Najlepsze newsy dnia:

  1. W jednym rejonie Polski sypie grzybami, aż miło. Podajemy konkretne miejsca, gigantyczne zbiory gwarantowane
  2. Pilny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Kolejne obostrzenia. Tym razem chodzi o organizacje meczów
  3. Watykan potwierdził przykre doniesienia. Chodzi o papieża Franciszka
  4. Rząd zniósł kluczowy dla wielu Polaków zakaz. Już od 1 lipca
  5. Pojedziesz zatankować i ostro się zdziwisz. Zmiana obejmie wszystkich kierowców
  6. Wstrząsające nagranie z monitoringu windy. Kamera nagrała, co babcia robi biednemu dziecku


Źródło: Polsat News

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News