Wszyscy się modlili, by wygrał z chorobą. Niestety, nie żyje aktor znany z największych hitów na TVP, TVN i Polsacie

Wszyscy się modlili, by wygrał z chorobą. Niestety, nie żyje aktor znany z największych hitów na TVP, TVN i Polsacie Źródło: .

Polsat, TVN oraz TVP wielokrotnie pokazywały polskim widzom filmowe hity, w których wystąpił John Shrapnel. Najgłośniejsza rola artysty przypadła prawdopodobnie na obraz "Gladiator", gdzie wcielił się w Gajusza. Artysta zmarł po długiej chorobie.

Polsat, ale także inne największe stacje telewizyjne w Polsce bardzo często przypominają widzom filmy "Notting Hill", "Troja", czy też "Gladiator". We wszystkich z wymienionych produkcji wystąpił ceniony brytyjski aktor, John Shrapnel. Artysta grał zarówno w hitach kinowych, jak i na teatralnych deskach. Pojawiał się także w serialach, znanych przede wszystkim widzom w Wielkiej Brytanii.

Polsat, TVN i TVP wielokrotnie pokazywały hity z Johnem Shrapnelem

Jak donoszą media, aktor zmarł niestety w piątek, 14 lutego 2020 roku, jednak dopiero dziś informacje o jego odejściu zostały publicznie przekazane. Shrapnel miał 77 lat. Pozostawił w żałobie przede wszystkim żonę oraz trójkę dzieci. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Artysta miał za sobą bolesną, wyniszczającą walkę z rakiem. Jego fani mieli nadzieję, że uda mu się powrócić do zdrowia i odzyskać pełnię sił. Ostatecznie tak się jednak niestety nie stało. Dziś żegna go więc duża część środowiska artystycznego. Ubolewanie z powodu tej ogromnej straty wyrazili między innymi przedstawiciele brytyjskiego National Theatre, na którego deskach występował między innymi w "Makbecie" Szekspira.

Trudna walka z chorobą zakończyła się odejściem artysty

Dzisiaj grzeje: 1. Za jeden banknot 10, 20 i 50 zł możesz dostać nawet kilka tysięcy. Wystarczy sprawdzić jeden malutki szczegół
2. Córka Beaty Ścibakówny i Jana Englerta usłyszała diagnozę od lekarzy. 19-latka: „Wykryto u mnie guzki”

Mediom oraz fanom artysty przekazano, że w ostatnich dniach życia towarzyszyła mu rodzina. Kilka minionych lat spędził w domu położonym w jednej z dzielnic w północnym Londynie. Mimo ogromnej woli walki choroba ostatecznie niestety doprowadziła do jego przedwczesnej śmierci.

Najlepsze newsy dnia:

  1. GIS ostrzega przed popularną przyprawą. Może zawierać niebezpieczną dla zdrowia bakterię
  2. Legenda polskiego sportu trafiła do szpitala. Sportowiec zapowiada, że się nie podda
  3. Za jeden banknot 10, 20 i 50 zł możesz dostać nawet kilka tysięcy. Wystarczy sprawdzić jeden malutki szczegół
  4. Wszyscy myśleli, że ten pies wraca na grób swojego pana. Prawda okazała się zupełnie inna
  5. Jedni ją kochali, inni nienawidzili. Legenda PRL i TVP zmarła, ale informację o jej śmierci trzymano w tajemnicy
  6. Nie w Lidlu i nie w Biedronce. Dziś wygrał 1 sklep, ma najtańsze pączki w Polsce

Źródło: o2

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News