Jest afera po transmisji na żywo, Polacy są wściekli na Polsat. Stacja odpowiada, wydano oficjalny komunikat

Jest afera po transmisji na żywo, Polacy są wściekli na Polsat. Stacja odpowiada, wydano oficjalny komunikat Źródło: .

Po transmisji na żywo na Polsat spadł ogrom krytyki. Stacja wydała już oficjalny komunikat w odpowiedzi na zarzuty widzów.

Po transmisji na żywo na Polsat wylała się fala krytyki. Widzowie obiecują złożenie reklamacji, a nawet pozwów sądowych. Stacja zdążyła już zareagować i wydać oficjalny komunikat.

Telewizja Polsat obecnie posiada prawa do transmisji Ligi Mistrzów. Europejskie klubowe mistrzostwa piłki nożnej już od wielu lat cieszą się ogromną oglądalnością. Ten turniej stał się niemalże świętem dla fanów sportu. Dwa dni w tygodniu, kiedy to rozgrywane są mecze pomiędzy ulubionymi zespołami milionów kibiców, to piłkarskie święto. Podczas ostatniej transmisji doszło do sytuacji, która wzburzyła widzów.

Widzowie chcą zaskarżyć Polsat

Widzowie mogą oglądać Ligę Mistrzów dzięki stacji Polsat. Niektórzy, zamiast tradycyjnego kanału, wybierają telewizję Ipla, która także należy do stacji. Właściciele mają świadomość, jak wielu fanów gromadzi Liga Mistrzów, dlatego postanowili nawet wprowadzić dodatkowe opłaty za oglądanie piłkarskich meczów. Wiedzieli, że chociaż oburzy to część kibiców, ci i tak zdecydują się ostatecznie zapłacić, ponieważ Liga Mistrzów to dla nich rzecz święta.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Polsat zaliczył wielką wpadkę podczas ostatniej transmisji Ligi Mistrzów. Wściekli kibice publikowali na mediach społecznościowych zdjęcia, na których widać było, że nie mogą połączyć się z telewizją Ipla. Problem napotkały dziesiątki tysięcy widzów. Chociaż fani zapłacili za dodatkowy pakiet, nie mogli kibicować swoim ulubionym drużynom. Oburzeni widzowie zapowiadają już nie tylko składanie reklamacji, ale również sądowych pozwów.

Dzisiaj grzeje: 1. Sztorm rzucał nim jak szmacianą lalką. Podniebny kolos miał ogromne kłopoty [FILM]

2. Emeryci drżą, zostało zaledwie kilka dni. Jeśli zapomną o jednej rzeczy, ZUS będzie bezwzględny

Należący do stacji Polsat, kanał Ipla wystosował już przeprosiny i obietnicę wynagrodzenia błędu swoim widzom. Wielu fanów jednak uważa, że zostali okradzeni z wielkiego piłkarskiego widowiska. Wielu z nich kupiło dodatkowy pakiet tylko po to, żeby zobaczyć mecz swojej ukochanej drużyny. Dzisiaj kolejny mecz Ligi Mistrzów, oby Polsat nie zaliczył kolejnej wpadki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kompromitacja, nagrali Polaka z ukrycia w restauracji. Zrobił upokarzającą rzecz, przyniósł wstyd Polsce
  2. Lidl będzie sprzedawał swój sztandarowy produkt za 1 zł. Sieć spodziewa się tłumów
  3. Nie można upaść niżej, uwielbiany uczestnik "Chłopaków do wzięcia" trafił do więzienia. Próbował zgwałcić swoją 79-letnią babcię
  4. Królowa Elżbieta zadała ostateczny cios Harry'emu i Meghan. Jest bezwzględna
  5. Drakońska kara 20 tysięcy złotych. Może ją dostać każdy Polak, który zapomniał o jednej zmianie w aucie
  6. Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczy

źródło: Facebook

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News