Uwielbiana uczestniczka usłyszała druzgocącą wiadomość tuż przed startem "Tańca z gwiazdami". Ponure wieści nt. jej partnera

Uwielbiana uczestniczka usłyszała druzgocącą wiadomość tuż przed startem "Tańca z gwiazdami". Ponure wieści nt. jej partnera Źródło: Wikimedia Commons/Serecki

Już dzisiaj Polsat wyemituje kolejny odcinek swojego show, Taniec z Gwiazdami. Niestety, jeszcze dziś do jednej z uczestniczek programu dotarły smutne wiadomości na temat jej partnera. Wygląda na to, że ma poważny problem.

Polsat emituje już dziesiątą, jubileuszową edycję Tańca z Gwiazdami. Niestety, dzisiejszy odcinek będzie znacznie różnił się od poprzednich. Wszystko przez smutne informacje na temat jednego z partnerów znanej uczestniczki. Możliwe, że nie pojawi się w programie.

Tancerz miał dzisiaj przykry wypadek, nie zobaczymy go w Polsacie?

Modelka Sandra Kubicka oraz tancerz Adam Adonis są w świetnej formie. Z odcinka na odcinek coraz bardziej zaskakują jury, zbierając świetne noty za kolejne tańce. Tym razem jednak może nie być tak wesoło, ze względu na niezwykle przykrą sytuację, jaka przydarzyła się tancerzowi. Doznał poważnej kontuzji, która na ten moment uniemożliwia mu wzięcie udziału w programie.

- Słuchajcie no, nieciekawa sytuacja. Dzisiaj rano naderwałem mięsień łydki, niespodziewanie. Nie wiem co się stało, przy podnoszeniu przy freestyle'u. No tak się wydarzyło, w związku z tym nie wiem, czy wystąpię dzisiaj wieczorem. Jest to trudny moment dla mnie, po pierwsze dlatego, że nie wiem co zrobić z Sandrą, moją gwiazdą, podopieczną, żeby się nie martwiła. Jest świetnie przygotowana do tych tańców i ma szansę dzisiaj zawalczyć o bardzo wysokie noty i super taniec. Sami zobaczycie. Natomiast ja nie wiem, co jest ze mną, nie wiem, czy uda się postawić mnie, czy to dyskwalifikuje mnie dzisiaj - opowiadał na Instagramie zmartwiony Adam Adonis.

Co teraz zrobi uczestniczka Tańca z Gwiazdami? Jej partner ma pomysł

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Partner Sandry Kubickiej przyznał, że choć postara się o "postawienie się na nogi", to nie jest to pewne, a trzeba coś zrobić z wyraźnie zmartwioną gwiazdą. Tancerz zapowiedział, że będzie poszukiwane dla niego zastępstwo. Przed potencjalnym zmiennikiem Adama Adonisa stoi karkołomne zadanie: w bardzo krótkim czasie musi nauczyć się czyjejś choreografii, do której przygotowała się już Sandra Kubicka. Fani mają nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze i wysyłają mu w komentarzach wyrazy wsparcia.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska aktorka ZGINĘŁA w wypadku. Miała 47 lat, teraz na jaw wyszedł jej romans
2. Martwego noworodka przewieziono do kostnicy. Nagle dziecko zaczęło się ruszać, ale przerażony pracownik wypełnił bezlitosne polecenie szefa

- Trzymam kciuki. Wracaj szybko do zdrowia. Adamonis górą! - napisała internautka.

- Zdrowia, może znajdzie Pan godne zastępstwo na wieczór dla Sandry. Trzymam kciuki - komentowała inna użytkowniczka portalu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Klienci lumpeksów będą BARDZO zdziwieni. Sklepy pojawią się w nietypowych dla nich miejscach
  2. Uwielbiana 44-letnia aktorka ma romans z kobietą. Jeszcze niedawno miała MĘŻA. Fani są w szoku
  3. Przykry incydent w rodzinie Kamila Durczoka. Syn wyrzuconego z TVN gwiazdora wymierzył mu bolesny cios
  4. Wiadomo już, kiedy będziecie musieli wyciągnąć z szafy zimowe kurtki. Prognoza pogody na najbliższy czas niejednego zdołuje
  5. Niestety, media obiegły nagłe, niespodziewane wiadomości. Nie żyje Włodzimierz Mucha

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News