Z ostatniej chwili: Policja właśnie przeczesuje nowe miejsce w poszukiwaniu Dawidka. Świeże info ws. śledztwa w Polsacie

Z ostatniej chwili: Policja właśnie przeczesuje nowe miejsce w poszukiwaniu Dawidka. Świeże info ws. śledztwa w Polsacie Źródło: pikio.pl

Polsat podał zaskakujące informacje. Po tygodniu poszukiwań śledczy zdecydowali się pójść w miejsce, w którym do tej pory jeszcze nie szukali dziecka. Taka decyzja może być krokiem milowym w sprawie znalezienia 5-letniego Dawidka.

Polsat podał informację o zaskakującej decyzji policji. Dziennikarze stacji należącej do Zygmunta Solorz Żaka dotarli do rozporządzenia służb zajmujących się poszukiwaniami dziecka. Jak się okazuje, policja dostała rozkazy przeszukania miejsca, którego do tej pory nie brano pod uwagę przy okazji poszukiwań. Czy to właśnie tam znajduje się pięciolatek, którego historią żyje cała Polska?

Polsat informuje o poszukiwaniach Dawidka. Nowe miejsce działań policji

Miejscem, które jest obecnie pod lupą służb, są ogródki działkowe znajdujące się na warszawskim Okęciu. Z racji braku sukcesów w czasie dotychczasowych poszukiwań, jak też istniejących podejrzeń, że to właśnie tam Paweł Ż mógł ukryć swojego syna, służby zostały przekierowane na nowy obszar, który do tej pory nie został przeszukany. Może się on okazać miejscem, w którym znajduje się pięciolatek lub - zakładając najgorszy z możliwych scenariuszy - jego ciało.

- Nadzieja umiera ostatnia. Rodzina bardzo często przez długi czas nie przyjmuje do wiadomości, że zaginiona osoba mogła zginąć. My musimy na to patrzeć obiektywnie, biorąc pod uwagę nawet te czarne scenariusze – powiedział insp. Mariusz Ciarka, rzecznik Komendy Głównej Policji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy sprawa Dawidka zostanie rozwiązana? 

Nie da się ukryć, że ta pełna tajemnic sprawa jest co najmniej niepokojąca. Specjaliści i śledczy nie są najwyraźniej pewni, czy chłopiec jeszcze żyje, czy jednak hipoteza mówiąca o morderstwie jest prawdziwa. Tydzień poszukiwań 5-latka jak na razie nie przyniosły rezultatu, nie znaleziono również żadnej przełomowej informacji.

- Do momentu, kiedy ponad wszelką wątpliwość nie zostanie dowodami potwierdzone to, że dana osoba nie żyje, należy oczekiwać tego, że zostanie odnaleziona żywa - twierdzi Barbara Piwnik, była minister sprawiedliwości i sędzia Sądu Okręgowego w Warszawie.

- Mamy szansę spodziewać się w każdej chwili przełomu, jak również obawiam się, że może być taka sytuacja, że ta sprawa nigdy, a w każdym razie w przeciągu następnych kilku czy kilkunastu lat, nie zostanie w pełni rozwiązana - mówi profesor Piotr Girdwoyń.

  1. Ukochana przez Polaków aktorka przeszła operację plastyczną. Twarz 57-latki jest nie do poznania, wygląda koszmarnie. Co z jej karierą?
  2. Zmarła żona aktora "Barw Szczęścia". Dramatyczne choroba zabrała mu ukochaną, wstrząsające fakty
  3. Krwawa jatka w polskim domu. Żona zaatakowała męża nożem, ale to on zabił ją. Potem patrzył, jak powoli umiera
  4. 4-latek zapewnia, że w poprzednim wcieleniu był księżną Dianą. Ujawnia porażające fakty, jesteśmy w szoku
  5. Wszystko się nagrało. Wiatr podwiał jej sukienkę, a widoku czerwonego krocza Anny Muchy długo nie zapomnicie
  6. Szokująca przepowiednia słynnej jasnowidzki ws. Dawidka. Wmuruje was w ziemię

Źródła Polsat News, TVN24

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu