Wszyscy chcieliśmy, by jednak skończyło się dobrze. Niestety nie żyje 16-latek, którego szukała zrozpaczona rodzina

Wszyscy chcieliśmy, by jednak skończyło się dobrze. Niestety nie żyje 16-latek, którego szukała zrozpaczona rodzina Źródło: .

Polsat przekazał niezwykle smutne wieści na temat 16-latka, który zaginął w piątek 17 stycznia. Nastolatek był poszukiwany przez okolicznych mieszkańców, policjantów oraz strażaków. Niestety sprawa zakończyła się tragicznie.

Polsat poinformował o dramatycznym zakończeniu poszukiwań 16-letniego chłopaka z Boksyc w gminie Waśniów. Nastolatek w piątek wyszedł ze szkoły po zakończonych zajęciach i słuch po nim zaginął. Spanikowana rodzina zaalarmowała więc służby.

Polsat News poinformował o tragicznym finale poszukiwań

17 stycznia, ok. godziny 17 rozpoczęto akcję poszukiwawczą, która trwała całą noc. Wzięli w niej udział mieszkańcy gminy, lokalni policjanci, zawodowi strażacy oraz członkowie OSP. Niestety akcja zakończyła się w najgorszy możliwy sposób.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Ciało chłopca funkcjonariusze policji znaleźli w sobotę około godziny 9 w przydrożnym rowie w miejscowości Momina. Obecnie prowadzone są czynności pod nadzorem prokuratora, które pozwolą stwierdzić, czy mieliśmy do czynienia z nieszczęśliwym wypadkiem, czy ktoś przyczynił się do śmierci chłopca - przekazał mediom Łukasz Kołodziejczak, reprezentujący Powiatową Komendę Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim.

16-latek znaleziony niedaleko domu

Dzisiaj grzeje: 1. W Australii w końcu spadł deszcz. Niestety eksperci przed nim ostrzegają, może być jeszcze gorzej
2. Wspaniała wiadomość dla kobiet. Dostaną większe emerytury, muszą spełnić jeden warunek

Ciało 16-latka znajdowało się w rowie, w odległości ok. 1,5 kilometra od jego domu rodzinnego, do którego niestety nie zdążył powrócić. Służby w najbliższym czasie zajmą się dokładnym wyjaśnieniem okoliczności tych tragicznych zdarzeń.

Do rodziny chłopca spływają obecnie słowa współczucia i wsparcia z całego kraju. Przyłączamy się oczywiście do tych kondolencji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mały Kacper choruje na SMA. Jego rodzice od samego początku zbiórki zmagają się z nieludzkim hejtem
  2. Żona Krzysztofa Piątka to najprawdziwsza piękność. Jej zdjęcia podbijają internet (FOTO)
  3. Irena Santor się nie poddaje. Wierzymy, że jej się uda
  4. Miał mnóstwo planów, była nadzieja na pełne wyzdrowienie. Paweł Królikowski walczy
  5. Nie do pomyślenia, uczennica zaszła w ciążę z 10-latkiem. Najbardziej zdumiewa jednak inna rzecz

Źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News