Polsat przekazał dramatyczne wiadomości. Dachowali, pilnie przewieziono ich do szpitala

Polsat przekazał dramatyczne wiadomości. Dachowali, pilnie przewieziono ich do szpitala Źródło: Screen/Polsat

Polsat przekazuje dramatyczne informacje w sprawie wypadku. Doszło do dachowania, a poszkodowani musieli zostać natychmiast przewiezieni do szpitala. Ratownicy mieli poważny problem z uwolnieniem jednej osoby.

Informacje przekazywane przez Polsat mrożą krew w żyłach. Jak możemy się dowiedzieć, specjaliści zajęli się uczestnikami wypadku, a służby błyskawicznie zjawiły się na miejscu, udzielając im niezbędnej pomocy. Na drodze swoich działań, ratownicy napotkali jednak nieprzewidziane, bardzo poważne trudności. 

Po dachowaniu przewieziono ich do szpitala. Polsat podaje dramatyczne wiadomości 

Zgodnie z przekazywanymi informacjami, do zdarzenia doszło po godzinie 10:00 rano na drodze krajowej nr 12 w miejscowości Dorohucza w województwie lubelskim. Na miejscu tragedii zjawił się reporter Polsat News, który zrelacjonował zajście tłumacząc, że samochód marki Audi najpierw wypadł z drogi, a chwilę później doszło do dachowania. 

- Kierowca audi, usiłując wyprzedzić inny pojazd, zderzył się czołowo z nadjeżdżającym z naprzeciwka samochodem dacia. Audi wypadło z drogi i dachowało – mówił komisarz Andrzej Fijołek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Świadkowie zawiadomili policję oraz pogotowie, jednak akcja wymagała dodatkowo obecności straży pożarnej. W jednym z aut zakleszczyła się pasażerka, dlatego strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu, by ją wydostać. Gdy tylko udało się uwolnić wszystkich poszkodowanych, przewieziono ich do szpitala. Najprawdopodobniej odniesione obrażenia nie zagrażały życiu żadnemu z nich. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Co doprowadziło do wypadku? 

Policjanci od razu rozpoczęli badanie okoliczności zdarzenia, zaczynając m.in. od przesłuchania świadków. 

- Jechaliśmy drogą numer 12 w kierunku Chełma, kiedy nagle zaczął wyprzedzać nas samochód osobowy z bardzo dużą prędkością, za nim jechał drugi samochód - ten, który później dachował. Z mojej perspektywy wyglądało to tak, jakby kierowcy ścigali się - zrelacjonował jeden z nich. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pan młody dla żartu powiedział przed ołtarzem "nie". Nie mógł przewidzieć piekła, jakie rozpętał

2. Przecież on ma dopiero 5 lat. Powalające doniesienia o synu Małgorzaty Kożuchowskiej

Z wstępnych ustaleń wynika, że obaj kierowcy byli trzeźwi, dlatego w chwili obecnej funkcjonariuszom trudno jest jednoznacznie wyłonić winnego. Niewykluczone, że na podstawie zeznań samych uczestników wypadku uda im się ustalić, który z nich doprowadził do kolizji. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz auto z instalacją gazową? Czeka cię bardzo niemiła niespodzianka
  2. Jerzy Owsiak nagłaśnia tragedię w jednym z polskich szpitali. Rusza na pomoc
  3. Po 50 latach zajrzał do pudełka, które jego ukochana mama trzymała w zamrażalce. Jego zawartość ścięła go z nóg
  4. Do sieci trafiło nagranie z pogrzebu ojca Rutkowskiego. Nagle wydarzyły się rzeczy, o których mówią media w całym kraju
  5. Wszystko wyszło na jaw. Tak naprawdę Majdan traktuje synów Małgorzaty Rozenek

Źródło: polsat news

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News