Był gwiazdą seriali emitowanych na TVP i Polsacie. Aktor przegrał walkę ze śmiertelną chorobą

Był gwiazdą seriali emitowanych na TVP i Polsacie. Aktor przegrał walkę ze śmiertelną chorobą Źródło: .

Polsat i TVP emitowały seriale z jego udziałem. Można go było oglądać w najpopularniejszych produkcjach telewizyjnych. Teraz poinformowano o śmierci gwiazdora. Zmarł w piątek, 13 września, po przegranej walce z chorobą.

Polsat pokazywał wiele seriali z jego udziałem, na czele z "Ostrym dyżurem" i "Buffy: Postrach wampirów". Zobaczyć go można było także w tak kultowe produkcji jak "Beverly Hills 90210", która była emitowana w TVP. Grał w "Carnivale", pojawił się też w "Zaginiony Świat: Jurrasic Park". Jest doskonale znany telewidzom na całym świecie. Teraz media obiegają informacje o jego śmierci. Brian Turk zmarł w wieku 49 lat.

Polsat i TVP emitowały seriale z jego udziałem. Nie żyje znany aktor

Brian Turk zmarł 13 września, w piątek. Przegrał walkę z chorobą nowotworową - rok temu zdiagnozowano u niego raka mózgu, który okazał się śmiertelny. Aktor nie chciał się poddawać, na jego leczenie zorganizowano nawet zbiórkę pieniężną.

- Brian chce stoczyć tę bitwę, ponieważ ma żonę i 8-letniego syna, który nazywa go swoim najlepszym przyjacielem. Brian był żywicielem rodziny, jego żona jest fizycznie niezdolna do pracy w pełnym wymiarze godzin - napisała rodzina Turka w oświadczeniu.

Wczoraj przekazano smutną wiadomość o jego śmierci.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Niestety Brian zmarł w piątek rano z powodu powikłań. Dziękujemy za ogromne wsparcie - brzmiał komunikat. Autorzy zbiórki poinformowali, że zebrane pieniądze zostaną przekazane na pomoc w przygotowaniu uroczystości pogrzebowych i wsparcie rodziny. Turk osierocił 8-letniego syna.

Nie żyje popularny serialowy aktor

Brian Turk zadebiutował jako aktor w 1993 roku w reklamie piwa. Na ekranach pojawiał się regularnie, głównie w serialach. W filmach występował najczęściej w rolach drugoplanowych. Zagrał między innymi w filmach: "Zaginiony świat: Jurrasic Park", "American Pie 2", "Krokodyl Dundee w Los Angeles", pojawiał się też w serialach "Dwóch i pół", "NCIS", "Zabójcze umysły" czy "Skrzydła".

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat polskiej piosenkarki. Jej kochanek popełnił samobójstwo, znaleziono go w wannie z workiem foliowym na głowie
2. Tragiczne wiadomości obiegły media. Nie żyje znany piłkarz

Jego drugą pasją był sport, aktywnie grał w futbol amerykański. Udało mu się połączyć aktorstwo z grą w lidze. Aktor na pewno zostanie zapamiętany przez swoje liczne występy telewizyjne. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wielu klientów Lidla mogło zostać poważnie oszukanych
  2. Polska aktorka wzięła ślub w tajemnicy! Piękność wyszła za 19 lat starszego milionera [ZDJĘCIA]
  3. Kot ugniata Cię łapkami? W ten sposób chce Ci przekazać ważną wiadomość
  4. Żona po ostrej awanturze uciekła z domu zostawiając męża z dziećmi. Po 2 dniach dostała od niego taki list, że aż się popłakała
  5. Mężczyzna od 66 lat żyje w przedziwnej maszynie. Większość ludzi nie ma pojęcia o jej istnieniu i prawdziwym przeznaczeniu
  6. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?

Źródło: Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News