Widzowie przecierają oczy ze zdumienia. "Kevin sam w domu" już w tym tygodniu na Polsacie, powód zwala z nóg

Widzowie przecierają oczy ze zdumienia. "Kevin sam w domu" już w tym tygodniu na Polsacie, powód zwala z nóg

Polsat w niezwykły sposób zaskoczył swoich widzów. Do świąt Bożego Narodzenia jeszcze szmat czasu, a stacja serwuje nam jeden z hitów, który jest emitowany w tym okresie. "Kevin sam w domu" w marcu? Powód tej decyzji jest niezwykły.

Polsat to bez wątpienia jedna z najbardziej popularnych stacji telewizyjnych w naszym kraju. Cała masa programów, które pojawiają się na antenie spotyka się z wyjątkowo ciepłym odbiorem. Nie inaczej jest w przypadku emitowanych filmów, które nierzadko w pewnych okresach nie mogą zostać pominięte. Tak właśnie jest w przypadku filmu "Kevin sam w domu". Tym razem będziemy mogli go zobaczyć w naszych telewizorach poza okresem świątecznym. Powód może zszokować.

"Kevin sam w domu" w marcu?

Nie da się ukryć, że Polsat to jedna z tych stacji, która na bieżąco nadąża za aktualnymi trendami. Świadczy o tym chociażby popularność jaką zyskują produkcje realizowane przez tą telewizję. Polsat podjął decyzję o emisji filmu "Kevin sam w domu" w najbliższy piątek. Wiele osób może być zszokowana takim postanowieniem. Ma ono jednak pewien istotny powód.

Opowieść o perypetiach chłopca imieniem Kevin dla wielu z nas są nieodzownym elementem świąt Bożego Narodzenia. Film urzeka świątecznym klimatem, znakomitym wykonaniem i fantastycznymi kreacjami aktorskimi. Pogłoski sprzed kilku lat, które dotyczyły zdjęcia filmu "Kevin sam w domu" ze świątecznej ramówki spotkały się ze sporym oburzeniem. Polsat musiał wówczas sprostać wymaganiom widzów i przywrócił go na antenę. Za kilka dni ponownie będziemy mogli zobaczyć przygody Kevina. Jaki jest powód emisji tego filmu poza okresem świątecznym?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Polsat zaskoczył swoich widzów

"Kevin sam w domu" zagości w naszych odbiornikach telewizyjnych w najbliższy piątek o godzinie 20:00. Nie da się ukryć, że wielu miłośników stacji Polsat jest zaskoczona podjęciem takiej decyzji. Jednak ta decyzja ma pewne uzasadnienie. Jest ona związana z aktualnymi wydarzeniami.

Telewizja Polsat za pomocą mediów społecznościowych poinformowała swoich widzów o tym, że emisja filmu "Kevin sam w domu" spowodowana jest panującą pandemią. Historia chłopca, który został na święta sam w domu ma zachęcić ludzi do pozostania w swoich domostwach. 

- Dla tych, co kochają film "Kevin sam w domu" i dla tych, co jeszcze nie oglądali, mamy dobre wieści. Już w najbliższy piątek o godzinie 20:00 oglądajcie Polsat. I pamiętajcie - bądź jak Kevin, #zostańwdomu! - skomentował Polsat na portalu społecznościowym.

Dzisiaj grzeje: 1. Szkoły zamknięte znacznie dłużej? Poznaliśmy konkretną datę
2. Ojciec umierał w szpitalu. Gdy córka przyszła go odwiedzić, przed salą zobaczyła tajemniczą postać

Film zostanie wyemitowany w czasie, w którym miał odbyć się zawieszony "Taniec z gwiazdami". Oby przygody Kevina przyniosły zamierzony efekt i przyczyniły się do pozostania widzów stacji w domowym zaciszu. W dobie panującej pandemii, ograniczanie kontaktów z innymi ludźmi jest kluczowe w celu spowolnienia rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Najlepsze newsy dnia:

  1. WHO poinformowało, ile tak naprawdę wraca się do zdrowia po zakażeniu koronawirusem. Straszne
  2. Jest oficjalna decyzja UEFA ws. Euro 2020. Mistrzostwa nie odbędą się w tym roku
  3. Lawinowy wzrost zachorowań na koronawirusa. Właśnie znacznie powiększyła się liczba zakażonych
  4. Stan 74-letniej zakażonej Polki coraz lepszy. Otrzymała pionierską mieszankę leków
  5. Przez 10 godzin walczyli o jego życie. Niestety, 41-latek zmarł pomimo starań ratowników
  6. POHiD nagle wezwał do wielkich zmian. Chodzi o wszystkie sklepy w Polsce

Źródło: Wprost

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News